1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Anneler Günü Sözleri ve Mesajları
Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

Bu sayfamızda değerli annelerimiz için, Anneler günü için özel mesajlar ve anneler günü sözleri yer almaktadır. Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın, en aziz varlığımız. Anneler Günün kutlu olsun annem! Senin kucağın, senin merhametin, beni yaşama..

A+A-

İşte birbirinden güzel bir o kadarda anlamlı Anneler Günü Sözleri ve Anneler Günü MesajlarıAnneler Günü, Anne Annler Günü Mesajı, Anneler günü sözleri'ni bir araya getirdik.


Ah, o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele bir de yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim… Anneler Günün Kutlu Olsun!

Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun…

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım annem

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

anneler-gunu-mesajlari-sozleri.jpg

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!

Biricik annem. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim. 

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun.  

Yaşama her an anlam katan Rabbim’in bizlere en güzel hediyesi olan Başta eli öpülesi Anneler ve tüm cefakar kadınların bu anlamlı günü kutlu olsun..

Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Yüzü güzel annem, anneler günün kutlu olsun. 

Senin kucağın, senin merhametin, beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim! Anneler Günün kutlu olsun.

Fedakârlığın,sabrın,sevginin adına ANA diyorum… Bütün kocaman yürekli kadınlara Selam olsun… Anneler gunu kutlu olsun

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM ellerinden öperim. Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın, en aziz varlığımız. Anneler Günün kutlu olsun annem!

anneler-gunu-mesajlari.jpg

Her şeye değer senin sonsuz sevgin… Annem annem… Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Bir tanecik annelerimizin Anneler Günü Mesajı şimdiden kutlu olsun. İyi ki varsınız canımız annelerimiz.

Hayatta tüm zorluklara karşı güçlü kalabilen ve bana da her zaman bunu öğütleyen fedakar annem, anneler günün kutlu olsun.

Hastalandığımda şifa, üzüldüğümde derman, sevincimde ortak olan en yakın arkadaşım, annem… Anneler günün kutlu olsun.

anneler-gunu-sozleri.jpg

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Bütün dünya bir araya gelse bile annemizin yerini tutamaz. Biricik annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

anneler-gunu-mesaj.jpg

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

"Şimdiden güzel fedakar annelerin anneler günü kutlu olsun."

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır. (Hadis-i şerif) Değerli annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

anneler-gunu-kutlu-olsun.jpg

İyiliginkarşılıksız sevgininfedakarlıgın dünyadaki yansıması olan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun ömürleri uzun olsun.

Dünyalari versek de ödeyemeyiz haklarini, bütün annelerin anneler günü kutlu olsun.

Hayatımızın vazgeçilmez iki hecesi an-ne…Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. ….Anne candır değerini bilin…. CANIM ANNEM

Hem işinde hem evinde emek harcayan annelerin günü kutlu olsun. Boşuna denemişler. Kadınlar güçlüdür. Anneler daha güçlü.

Anneliğini hakkıyla yapabilen tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Başta Mustafa Kemal Atatürk’ün Annesi Zübeyde Hanım ve Şehit Anneleri Olmak Üzere Tüm Annelerimizin "Anneler Günü" Kutlu Olsun.

Annelik çileli yolculuk demektir, uykusuz geceler, fedakarlık demektir. Ömrünü evladın ömrüne katmak, kendinden vazgeçmektir. Ömrünü evladına adayan tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.

anneler-gunu.jpg

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

"Başımızın tacı tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun"

Annem. Annem. Ben sensiz hep eksiğim. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Meğer dilimdeki ve sozlervadisi.com beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sevgisinin sınırı olmayan, bizi anlamak için her yolu deneyen, her anımızda yanımızda olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Çocuğunu, çocuğunun mutluluğunu,geleceğini düşünen annelerin..Başta kendi Annemin..Anneler günü kutlu olsun.

anneler-gunu-sozleri-guzel.jpg

ANNELER GÜNÜ SÖZLERİ

Bazen onları istemeden kızdırsak da her zaman bizi sonsuz sevgisiyle destekleyen tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

"Tüm eli öpülesi cefakar ve fedakar kadınlarımızın anneler günü kutlu olsun"

Diyeceğim o ki ne yapsam, ne yapsak annem,annelerimiz için Değerini bilelim,bilin ve gününü beklemeye gerek yok dün,bugün,yarın bir gün değil her gün kutlu olsun ANNELER GÜNÜ. Var olun çok yaşayın.

Bazen onları istemeden kızdırsak da her zaman bizi sonsuz sevgisiyle destekleyen tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Sahipken kıymetini bilmek lazım bizimle olan herşeyin, tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Kadın olmanın çok zor olduğu bir ülkede; Kadın olabilmenin şerefini taşıyorum. Başta Annem ve tüm anneler olmak üzere bütün Kadınlarımızın Kadınlar günü kutlu olsun.

anneler-gunu-kutlu-olsun-mesajlari.jpg

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Onlar ki; Cennetten kaza ile dünyaya düşmüş birer melek. Cennet kokulu anne ve bütün anne adaylarının bu güzel günü kutlu olsun

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar sozlervadisi.com doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Analar var yiğit doğurur! Zübeyde annemiz başta olmak üzere tüm annelerimiz baş tacımızdır! Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun…

Hakkın ödeşilmez eşin bulunmaz beni ak sütünle besledin anne şefkatin bir şeyle satın alınmaz kulağıma ninni söyledin anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

İslamın ayaklarının altına Cenneti serdiği annelerimizin anneler gününü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Karşılıksız tek sevgi senin bana olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyorum. Tüm annelerin günü kutlu olsun.

Çocuklarına; Ahlaklı, cesur, çalışkan olmanın vs İYİ, Hırsızlık, ahlaksızlık, yalan söyleme, cahillik yapma, rüşvet almanın vs KÖTÜ olduğunu öğreten ve öğretecek tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

anneler-gunu-sozu.jpg

Anne, herkesin yerini tutabilen ama kimsenin onun yerini tutamadığı kişidir. Herkes bir kişiyken, Anne tek başına bin kişidir. Anneler günün kutlu olsun meleğim beni koşulsuz sevenim en sevdiğim.

Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz kutlu olsun canım anam.

Annem her zaman yanımda olanım. Sesimin tonundan,nolduğunu anlayanım. Canım, kanım, bitanem, cennetin ayaklarının altına serildiği,melek annem…

Hayatımızda herşeyin başlangıcı olan öğreten, bize hayat boyunca hep öncü olan Annemin ve tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden, yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin mimarı olan başımızın tacı kadınlarımızın Anneler Gününü en içten duygu ve düşüncelerle kutluyorum.

 

İçerik Tarihi: 10 Mayıs 2020 13:36

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.