1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Abanoz Görmek
Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada Abanoz görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Abanoz Görmek, Abanoz rüyasının tabiri, Abanoz rüya yorumu ve  rüyada Abanoz rüyasının detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Abanoz Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak açıklamalar yer almaktadır. Sizlerde gördüğünüz Abanoz rüyası hakkında düşüncelerini bizimle paylaşamk için, aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.


Rüyada Abanoz Görmek Tabiri:

Rüyada abanoz ağacı görmek, kuvvet ve dirayete delalet eder.

Rüyada abanoz ağacını yeşilken görmek, Hindistan gibi uzak ülkelere gitmeye, bu seyahatle maddi, manevi kazanç sağlamaya ve seyahat arkadaşı edinmeye işarettir.

Rüyada abanoz ağacı veya abanozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını belirtir.

Rüyada abanozdan yapılmış bir eşya görmek arzu edilmeyen şeylerle karşılaşmaya delalet eder. 

Kimi yorumcular da abanoz ağacını sert mizaçlı bir eşle evlenmeye, inatçı misafirlerle karşılaşmaya işaret eder, dediler. Bu yorumcular, ağacı satmayı da o misafirlerden kurtulmaya yorumlar.

Abanoz ağacını eğer bir erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadınla tanışılacağına; bir kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğin varlığına delalet eder. 

Rüyada abanoz ağacı veya abanozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik veya iş ortaklığı yapılacağına delalettir.


Hatırlatma

Abanoz rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz.

Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Abanoz veya Abanoz benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde bizlere yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfada paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 07 Ağustos 2020 23:09

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler :
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.