1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Abiye Görmek
Rüyada Abiye Görmek

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada Abiye görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Abiye Görmek, Abiye rüyasının tabiri, Abiye rüya yorumu ve  rüyada Abiye görmek rüyasının detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Abiye Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Abiye Tabiri

Rüyada abiye görmek bir davete gitmek anlamı taşır. Abiye giyen kişi şık bir mekana, toplantıya, büyük bir buluşmaya gidecek demektir. Nikah, düğün gibi bir organizasyona katılabilir.

Rüyasında abiye gören kişinin çok yakın bir akrabası, kardeşi evlenebilir. Beklenmedik bir organizasyon ile karşılaşılabilir.

Rüyada abiye görmek tabiri görülen abiyenin nasıl olduğu rüya hakkında pek çok anlam ifade eder.

Eğer kişi rüyada şık, yeni, canlı renkli, parlak bir abiye görüyor ise çok sevecen ve hareketli biri olduğuna, önüne çok güzel fırsatlar ve kısmetler çıkacağına işarettir.

Eğer kişi rüyasında eski ve koyu renkli abiye görmüşse tam tersi olarak içe kapanık, mutsuz biri olduğuna ve bir sıkıntı ile karşılaşabileceğine delalet eder.

Rüyada abiye görmek ne demek: Depresyona girmenin habercisi olabilir. Eğer kişi rüyasında uzun bir abiye giydiğini görmüşse uzun bir ömrü olacağına, uzun sürecek bir ilişki yaşayabileceğine, zengin olacağına işaret eder.

Eğer kişi rüyada kısa abiye giydiğini görmüş ise yakın zamanda bir haber alacağı, yakın zamanda bir kısmet ile karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada abiye görmek anlamı: Abiye görmenin psikolojik tabiri ise abiye gören kişinin mala, paraya, şöhrete zaafı bulunmaktadır. Ünlü olmak, herkes tarafından sevilmek, saygı duyulmak isteyen kişilerdir.

Rüyasında abiye gören kişiler genelde cazibeli ve dikkat çekici olarak bilinen bayanlardır. Bu kişilerin içlerinde hayatı doyasıya yaşama isteği bulunmaktadır.

Hayatın tüm nimetlerinden faydalanmak ve herkes tarafından tanınmak onların en çok istedikleri şeydir.

Rüyada Abiye Görmek

Rüyada abiye görmek pek çok anlam ifade etmektedir. Abiyenin şekli, rengi, rüyanın anlamı konusunda oldukça farklılıklar gösterir. 

Rüyada parlak, çekici, gösterişli bir abiye görmek maneviyatını kaybetmiş bir insana işarettir. Dünya nimetlerine kendini kaptıran, paraya fazla önem veren ve dostluklarını zedelemiş birine işarettir.

Rüyada yeşil abiye görmek o abiyeyi giyecek olan dindar, iffetli, ahlaklı fakat gösterişli ve çok şık bir kadına işarettir.

Rüyada kırmızı abiye görmek cazibeli, şık, etkileyici ancak erkekleri hileye düşürmeye çalışan fesat ve bencil bir kadına işarettir. 

Rüyada mavi abiye görmek kişinin ailesi ile mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına ve uzun ömürlü olacağına işarettir. 

Rüyada sarı abiye görmek çok güzel, etkileyici, zarif ancak hasta, sağlık sorunları olan bir kadına işarettir.

Rüyada siyah abiye görmek asilliği simgeler. Rüyada siyah abiye gören kişi bayan ise çok iyi bir yerlere gelecek ve adını herkese duyuracaktır.

Eğer rüyada siyah abiye gören kişi erkek ise çok zarif ve asil bir kadınla evlenecek demektir.

Rüyada mor abiye gören kişi sıkıntılar günler yaşıyor veya yaşayacak demektir. Bu kişi zorlukların üstesinden gelemeyebilir. Mor rengi intihar eden kadınların en çok kullandıkları renk olmaktadır.

Rüyada Abiye Dikmek Görmek

Rüyada abiye dikmek, abiyeyi diken kişiye ve renklerine göre manalar alır. Eğer rüyasında abiye diken kişi bir bayan ise ve uzun abiye dikiyorsa uzun bir ömrü olacağına; kısa bir abiye dikiyor ise yakın zamanda sevindirici bir haber alacağına ve mutlu olacağına işarettir.

Eğer abiyeyi diken kişi bir erkekse ve kısa abiye dikiyorsa kısa süre içerisinde cazibeli bir bayanla tanışacak demektir. Bu bayan erkeği maneviyattan uzaklaştıracak, ona hileler edecek ve aldatacaktır.

Eğer erkek uzun abiye dikiyorsa başına gelecek olan bu olaylar uzun bir süre içerisinde olacak ve çok uzun sürecektir.

Rüyada abiyeyi diken kişi sarı bir abiye dikiyorsa sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine; mavi abiye dikiyorsa sağlığına ve huzuruna kavuşacağına; kırmızı abiye dikiyorsa bir kötülük ile karşı karşıya kalabileceğine; siyah abiye dikiyorsa uzaklardan bir haber alacağına işarettir.


Hatırlatma

Abiye rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Abiye veya Abiye benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 08 Ağustos 2020 22:05

Etiketler :
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.