1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Açgözlü Birini Görmek
Rüyada Açgözlü Birini Görmek

Rüyada Açgözlü Birini Görmek

Rüyada Açgözlü Birini görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Açgözlü Birini Görmek ne anlama gelir, Açgözlü Birini rüyasının tabiri, Açgözlü Birini rüya yorumu ve  rüyada Açgözlü Birini görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Açgözlü Birini Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Açgözlü Birini görmek ne anlama gelir

Açgözlü Birini ya da Kendinizi Açgözlülük Yaparken Görmek

Rüyanızda açgözlü birisiyle karşılaştığınızı yahut kendinizin açgözlülük yaptığınızı görmeniz; kazancınızla iktifa etmeyip daha büyük işler peşinde koşarak para kazanmak istediğinize veya elde etmek istediğiniz herhangi bir arzunuz için bazı meşru olmayan yollara başvurup neticede kötü durumlarla baş başa kalacağınıza işaret eder.

Açgözlü Birinin Kendi Malına Göz Diktiğini Görmek

Açgözlü birinin kendi malına göz diktiğini gören kimse yakın zamanda gidip muhtaçlara maddi yardımda bulunması tavsiye olunur.

Dünya Nimetlerine Karşı Hırs Duyan Birini Görmek

Rüyada her türlü dünya nimetine karşı hırs duyan birini görmek, kişinin tamahkârlığına, arzu ettiği şeylere karşı aşırı sabırsızlık gösterdiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada açgözlü birini veya kendinizin açgözlülük yaptığınızı görmek, sıkıntılarınızın bir süre daha devam edeceğine, sıkıntılar yüzünden zayıf düşüp hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret eder.


Hatırlatma

Açgözlü Birini rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Açgözlü Birini veya Açgözlü Birini benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 12 Ağustos 2020 15:19

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.