1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Acı /Ağrı Görmek
Rüyada Acı /Ağrı Görmek

Rüyada Acı /Ağrı Görmek

Rüyada Acı /Ağrı görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Acı /Ağrı Görmek ne anlama gelir, Acı /Ağrı rüyasının tabiri, Acı /Ağrı rüya yorumu ve  rüyada Acı /Ağrı görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Acı /Ağrı Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Acı /Ağrı görmek ne anlama gelir

Rüyada bir insanın herhangi bir yerinin acıdığını görmesi, yeni bir işe teşebbüs edeceğine; acıyan yerinin tedavisi için ilaç aldığını görmesi, hatırı sayılır bir kişiden yardım göreceğine işarettir.

Acıyan Yerde Çıban ya da Yara Görmek

Rüya sahibinin acıyan yerinde bir çıban veya yara varsa kısmete; yarayı ameliyat ettirdiğini görmesi, kısa zamanda zengin olacağına delâlet eder.

Dişinin Ağrıdığını Görmek

Rüyada dişinin ağrıdığını gören kimsenin çok kısa zamanda sevindirici bir mektup alacağına; kulağının ağrıdığını görmesi ise, bir arzusunun gerçekleşeceğine işarettir.


Hatırlatma

Acı /Ağrı rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Acı /Ağrı veya Acı /Ağrı benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 10 Ağustos 2020 22:55

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : ,

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.