1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Acı Görmek
Rüyada Acı Görmek

Rüyada Acı Görmek

Rüyada Acı görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Acı Görmek ne anlama gelir, Acı rüyasının tabiri, Acı rüya yorumu ve  rüyada Acı görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Acı Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Acı görmek ne anlama gelir

Rüyada acı şeyler yediğini görmek, kederli günlerle ve fizyolojik birtakım sakatlıklarla tabir olunur.

Rüyada acı biber yediğini görmek, biberler taze ve yeşil ise, sıhhat ve afiyete; dövülmüş halde kara veya kırmızı biber ise, fena bir haber almaya delalet eder.

Rüyada acı bir şey yemek, kişinin birden sevineceğinin habercisidir. Rüyada acı yemek, kişinin işiteceği kötü bir söz ile de tabir olunur.

Rüyada duyulan acı, büyük huzur ve mutluluğa işaret eder. Rüya esnasında ellerde acı hissetmek, bolluk olarak yorumlanır.

Rüyada acı olan şeyi sahibini tanımadan yabancı bir elden tatmak, yeni bir dost edinileceği manasına da gelebilir. Fakat, eğer tadı acı olan şey yedikten sonra ağızdan çıkarılırsa, bu rüya iyiye yorumlanmaz.

Rüya esnasında acı yediğini görmek, kişinin mide hastalığına tutulacağına işarettir.


Hatırlatma

Acı rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Acı veya Acı benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 10 Ağustos 2020 23:19

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler :

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.