1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Açığa Vurmak Görmek
Rüyada Açığa Vurmak Görmek

Rüyada Açığa Vurmak Görmek

Rüyada Açığa Vurmak görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Açığa Vurmak Görmek ne anlama gelir, Açığa Vurmak rüyasının tabiri, Açığa Vurmak rüya yorumu ve  rüyada Açığa Vurmak görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Açığa Vurmak Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Açığa Vurmak görmek ne anlama gelir

Rüyada insanlara bir şey duyurmak için bağırdığınızı gördüyseniz ve insanlar sizi işitiyorlarsa, anlattıklarınızın insanlar tarafından dinleneceğine; yok eğer siz duyurmak için bağırıyorsanız ve kimse duymuyorsa, emeklerinizin taktir görmeyeceğini ve sizin bundan sıkıntı duyacağınıza delalet eder.

Rüyada kendi duygularınızı açığa vurduğunuzu gördüyseniz gerçek hayatta söylemekten sakındığınız bazı şeyleri açık açık dile getireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir sırrı açığa vurduğunuzu gördüyseniz sizinle paylaşılmış olan bir sırrın ağırlığı altında ezileceksiniz şeklinde yorumlanır.


Hatırlatma

Açığa Vurmak rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Açığa Vurmak veya Açığa Vurmak benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 12 Ağustos 2020 19:55

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.