1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Açıkgözlülük Görmek
Rüyada Açıkgözlülük Görmek

Rüyada Açıkgözlülük Görmek

Rüyada Açıkgözlülük görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Açıkgözlülük Görmek ne anlama gelir, Açıkgözlülük rüyasının tabiri, Açıkgözlülük rüya yorumu ve  rüyada Açıkgözlülük görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Açıkgözlülük Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Açıkgözlülük görmek ne anlama gelir

Rüyada açıkgözlü birini görmek, kişinin gerçek hayatta sabırsız bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir.

Rüyada açıkgözlülük görmek, kişinin hırslarının ve amaçlarının dışa vurulmuş halidir.

Rüyada herhangi bir konuda açıkgözlülük yaptığınızı görmeniz dünyevi şeylere meyil ettiğinize, başkalarının hakkına tecavüz etmeye meyilli olduğunuza, paranızı gereksiz yerlerde kullanıp israf edeceğinize işaret eder.

Rüyada bir şey hakkında veya herhangi bir işte açıkgözlülük yaparak, başkalarının hakkına el uzatmak veya onların daha önce kendi hakları olan konularda istismarda bulunmak, kişinin uyanıklığı yüzünden başına dert açacağına; bu kişi eğer ticaret ile uğraşıyorsa başka kişilerin kazançlarından faydalandığına işarettir.

Rüyada açıkgözlülük görmek ne demek memur ise bir işi yapmak için diğer insanlardan rüşvet aldığına; esnafsa terazi hilesi ile insanların hakkını yediğine; işçi ise yaptığı işlerde dalga geçerek patronunu zarara soktuğuna; ev hanımı ise kocasının kazancını gerekmeyen yerlere harcayarak, kocasını ve ailesini zarara soktuğuna işarettir.


Hatırlatma

Açıkgözlülük rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.


Yorum Yazın

Sizlerde Açıkgözlülük veya Açıkgözlülük benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 12 Ağustos 2020 20:35

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.