1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Adi İskemle Görmek
Rüyada Adi İskemle Görmek

Rüyada Adi İskemle Görmek

Rüyada Adi İskemle görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Adi İskemle Görmek ne anlama gelir, Adi İskemle rüyasının tabiri, Adi İskemle rüya yorumu ve rüyada Adi İskemle görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Adi İskemle Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Adi İskemle görmek ne anlama gelir

Rüyada evlerde oturulan adi iskemleleri görmek, genellikle bir kadın görülmesi şeklinde tabir olunur. Rüyada görülen iskemlenin üzeri örtülü ise hayırlı ve uğurlu bir kadına işaret eder.

Rüyada iskemle üzerinde iskemle görmek, yüksek mevkiye delalet eder. Aynı zamanda iskemle üstünde iskemle görmek, başarıya ulaşmaya delalet eder.

Rüyada görülen iskemle gusülhane iskemlesi ise temizliğe, kötülüklerden ve kirlilikten arınmaya ve hayra işaret eder.

Rüyada iskemleyi ters bir şekilde görmek, işlerin karışacağına işarettir. Ters iskemle; aşk hayatında, iş hayatında ve aile hayatında bazı sorunların yaşanacağına delalet eder.

Adi İskemle rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

Sizlerde Adi İskemle veya Adi İskemle benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 07 Eylül 2020 00:28

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.