1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Adım, Adımlamak Görmek
Rüyada Adım, Adımlamak Görmek

Rüyada Adım, Adımlamak Görmek

Rüyada Adım, Adımlamak görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Adım, Adımlamak Görmek ne anlama gelir, Adım, Adımlamak rüyasının tabiri, Adım, Adımlamak rüya yorumu ve rüyada Adım, Adımlamak görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Adım, Adımlamak Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Adım, Adımlamak görmek ne anlama gelir

Rüyada bir yeri adımlamak, işleri plan ve programlamaya, disipline sokmaya işaret eder. Bir yerde adımlamak, temkinli ve kararlı davranmaya delalet eder.

Rüyada düz yolda yürümek, İslam’ın prensiplerine uymaya; sokakta çanta veya evrakla yürümek, ehli için memuriyete işarettir.

Rüyada yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine; mutedil ve orta bir seyirle yürümek, alçak gönüllülüğe, takvaya; koşarak yürümek, düşmana galip gelmeye; gerisin geri yürümek, dinen bozukluğa yahut başlanan işten vazgeçmeye işaret eder.

Rüyada kibirli bir şekilde yürürken yüzüstü düşmek, dünya ve ahirette hüsrana uğramaya; gökyüzünde yürüdüğünü görmek, yağmur suyu üzerinde yürümeye; tek ayakla yürümek, kişinin malının ve ömrünün yarısının gittiğine delalet eder.

Rüyada sallanarak yürümek dini yönden zayıflığa, geçici şeref ve itibara; mal sahibi ve varlıklı bir kişinin sallanarak yürümesi, malının hesabının kendisinden sorulacağına delalet eder.

Rüyada düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek, o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yaşanacağını belirtir. Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Yağmur altında yürümek, kişinin yaşlılığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.

Rüyasında yolda yürüyen bir kimse istediği şeyi ergeç gerçekleştirecek demektir. Kişinin yürüdüğü yol ne kadar güzelse, rüya o kadar iyiye yorulur.

Rüyada düz ve doğru bir şekilde yürüdüğünü gören kimse, hayırla rızıklanır. Sokaklarda yürüdüğünü ve elinde de bazı talimatlar olduğunu gören kimse, eğer işinde yetkinse kendisine memuriyet verilir.

Rüya sahibinin rüyasında dört ayak üstünde yürüdüğünü görmesi hayvanlar gibi yürüdüğünü gören kimse için ahlak bozukluğuna yorumlanır.

Rüyada hızlı yürümek, yeni iş kapılarının açılacağına işaret eder. Kişinin kendisinin yalnız bir adamın gözeticilik sıfatıyla gezip yürüdüğünü görmesi, kendisinin o adama bir kötülük yapacağına işarettir.

Rüyada bir kimsenin çalışıp ve kazanarak yürümesi, hayırlı işler yapacağına işarettir. Yürümek; korku, tehlike ve tevekkül içinde yolculuk yapmaya işarettir.

Bir kimsenin rüyada ihtiyar olduğundan veya bir hastalıktan dolayı bastonla yürüdüğünü görmesi, o kimsenin baston kullanmaya ihtiyaç duyacağına işarettir.

Rüyada cansız varlıkların yürüdüğünü görmek, şiddete ve belanın gelmesine, bazen bu rüya din ve dünya işlerinde ihtiyatlı hareket etmeye ve bunun üzerine halk tarafından yapılacak yardıma işarettir. Rüyada insanın hayvan gibi yürüdüğünü görmesi, cahil kişilerin ahlakıyla ahlaklanmaya işarettir. Adım atıp durmak, kişinin bir karar aşamasında olduğuna işaret eder.

Rüyada bir yerin kaç metre olduğunu anlamak için orayı adımladığını görmesi, ticari veya başka bir hususta zor bir durumda olduğu için bunu çözmeye çare aradığına işarettir.

Adım, Adımlamak rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

Sizlerde Adım, Adımlamak veya Adım, Adımlamak benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 05 Eylül 2020 21:52

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : , ,

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.