1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Adının Battığını Görmek
Rüyada Adının Battığını Görmek

Rüyada Adının Battığını Görmek

Rüyada Adının Battığını görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Adının Battığını Görmek ne anlama gelir, Adının Battığını rüyasının tabiri, Adının Battığını rüya yorumu ve rüyada Adının Battığını görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Adının Battığını Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Adının Battığını görmek ne anlama gelir

Rüyada adının gittiğini, isminin silindiğini görmek, itibar ve rağbete delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rızkın kesilmesine ve ecele işarettir.

Adı Batmak

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlanırken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Rüyanızda ana nesne olarak adı batmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Adının Battığını rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

Sizlerde Adının Battığını veya Adının Battığını benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 07 Eylül 2020 00:16

Patnos / İçerik Editörü

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.