1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Adres Görmek
Rüyada Adres Görmek

Rüyada Adres Görmek

Rüyada Adres görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Adres Görmek ne anlama gelir, Adres rüyasının tabiri, Adres rüya yorumu ve rüyada Adres görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Adres Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Adres görmek ne anlama gelir

Rüyada birinden adres aldığını veya birine adres verdiğini görmek, kişinin dost ve ahbaplarını yeterince ziyaret etmediğine delalettir.

Rüyada adres sormak, bir bilene akıl danışmaya; adres söylemek ya da vermek, bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

Rüyada birisinin size bir adres sorduğunu veya sizin bir kimseden adres sorduğunuzu görmek, bugünlerde başınızın ummadığınız bir olaydan ötürü derde gireceğini bu bakımdan çok dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada adres sormak ne demek, rüya sahibinin kendi başına tehlikeli sulardan geçeceği ve bu süreçte ciddi şekilde maddi, manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bu durumdan kurtulmasının uzun bir zaman alacağı belirtilir.

Adres rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

Sizlerde Adres veya Adres benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 11 Eylül 2020 22:33

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.