1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Ağaç Çiçeği Görmek
Rüyada Ağaç Çiçeği Görmek

Rüyada Ağaç Çiçeği Görmek

Rüyada görülen ağaç çiçeklerinin beyazı, kırmızısından; kırmızısı da sarısından daha hayırlıdır. Rüyada ağaç çiçeği yemek zorluklara ve istikrarlı çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama işaret eder.

A+A-

Rüyada mevsiminde ağaçların çiçek açtıklarını görmek, hayırlı olayların gerçekleşeceğine, kişinin menfaatlerine ulaşıp mutlu olacağına delalettir.

Rüyada ağaç çiçeklerinin toplanmış ve koparılmış olduğunu görmek hayırlı haberlere işarettir. Ağacın çiçeği eğer ağacın üzerinde ise, üzücü bir haber alabilirsiniz.

Rüyada görülen ağaç çiçeklerinin beyazı, kırmızısından; kırmızısı da sarısından daha hayırlıdır.

Bazı rüya tabircilerine göre; rüyada nar çiçeği görmek, geline ve yeni bir eşe; erik, zerdali, kayısı, armut ve ayva çiçekleri görmek ise bir yerden hayırlı bir haber alınacağına işarettir.


Seyyid Süleyman: Şiddetlere ve çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama delalet eder.

Bazı tabirciler, rüyada ağaç çiçeği görmek, tehlikeli, kibirli ve menfaatsiz bir adama delalet eder, demişlerdir.

Rüyada görülen narçiçeği, gelin, eş, erik, zerdali, kayısı, armut ve ayva çiçekleri, rüya sahibinin işiteceği iyi sözlere işaret eder.


Rüya esnasında bu çiçekleri kokladığını görmek, kişinin çevresindeki insanlar tarafından takdir edilip övüleceğine işarettir.

Rüyada mevsiminde ve solmamış çiçekler görmek, genellikle iyiye yorumlanır.


Rüyada ağaç çiçeği yemek zorluklara ve istikrarlı çalışmaya karşı sebatı olmayan bir adama işaret eder. Bazı tabirciler; bu çiçeği görmek tehlikeli, kibirli ve menfaatsiz bir adama işaret eder, demişlerdir. 

Bazı tabircilere göre; rüyada evin içinde ağaç çiçeği görmek, evin huzurunu bozmaya çalışan birilerinin olduğuna delalet eder.

İçerik Tarihi: 06 Ekim 2020 09:07

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.