1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Ağaç Dikmek Görmek
Rüyada Ağaç Dikmek Görmek

Rüyada Ağaç Dikmek Görmek

Ağaç Dikmek. Rüyada ağaç diktiğini görmek, eğer diktiğiniz ağaç derhal filizlenip büyürse, evlenme yoluyla servete ve şerefe kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada ağaç dikmek görmek ne anlama gelir ve ne demek?

A+A-

Rüyada Ağaç Dikmek Görmek ne anlama gelir

Rüyada ağaç dikmek, çok bereketli bir işin çok önemli bir görev noktasında olacağınıza işaret eder.


Rüyada meyve ağacı dikmek, dönemsel getirisi yani mevsimsel getirisi olan bir işle meşgul olacağının ve ekmeğinizi bundan kazanacağınızın işaretidir.


Rüyada kışın yaprakları dökülmeyen ağaç dikmek; sürekli kazancı olacak bir işinizin olacağı, kışa ve kötü günlere krizlere karşı hep dayanıklı olacağı şeklinde yorulur.


Rüyada kuru ağaç dikmek: İşinizin veya evliliğinizin daha baştan çok ciddi aksaklıklarla doğacağına ve bunların normale yani ağacın yeşile dönmesi için çok çaba harcamanız gerektiğinin göstergesidir.


Rüyada hatıra ormanına ağaç dikmek: Herkesin bir katkısının bulunduğu bir işe sizin de katkınız olacak şeklinde yorumlanır.


Rüyada ağaç diktiğini görmek, eğer diktiğiniz ağaç derhal filizlenip büyürse, evlenme yoluyla servete ve şerefe kavuşacağınıza işaret eder.


Rüyada diktiğiniz ağacı kestiğinizi görmek, eğer hasta iseniz ölümünüzün yaklaştığına yahut yakınlarınızdan birinin hastalanıp öleceğine veya bir kimseye fenalık yapmışsanız bunun cezasını fazlasıyla çekeceğinize yorumlanır.


Rüyada bahçenize başkaları tarafından birçok ağaç dikildiğini görmek, eğer evli iseniz çok hayırlı çocuklarınız olacağına ve ömürlerinin dikilen ağacın cinsine göre uzun veya kısa süreceğine işarettir.


Rüyada bahçeye ağaç dikmek, hanenizde oluşacak bir değişikliğe veya evinize gelecek yeni bir ferde işaret eder. Bu değişiklik gelin damada ya da yeni doğan bebeğe işaret olabilir. 


Rüyada incir ağacı dikmek, rüyada birinin ocağına incir ağacı dikiyorsanız, o kişiye istemeden de olsa bir  kötülüğünüz dokunacak demektir. Rüyada biri sizin ocağınıza incir ağacı dikiyorsa, birinin size kötülüğü dokunacak demektir.

İçerik Tarihi: 07 Ekim 2020 19:19

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.