1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Ağaç Kurdu Görmek
Rüyada Ağaç Kurdu Görmek

Rüyada Ağaç Kurdu Görmek

Ağaç Kurdu ne anlama gelir? Rüyada ağaç kurdu görmek ilmi tartışma ve çekişmeye işaret eder. Rüyada ağaç kurdunun ağacı yediğini görmek, hakkınızda dedikodu yapıldığına fakat sizin buna önem vermediğinize işarettir.

A+A-

Rüyada Ağaç Kurdu Görmek

Rüyada ağaç kurdu görmek ilmi tartışma ve çekişmeye işaret eder. 

Rüyada üzerinde, evinde yahut bahçesinde ağaç kurdu gören kimse ciddi bir hastalığa yakalanır.

Rüyada ağaç kurdunun ağacı yediğini görmek, hakkınızda dedikodu yapıldığına fakat sizin buna önem vermediğinize işarettir.

Rüyada ağaç kurdunun defter, kağıt veya kitap gibi şeyleri yediğini görmek aynı zamanda işlerinizin bozulması için aleyhinizde çalışan bazı kimselerin bulunduğuna da delalet eder.

Rüyada ağaç kurdunu üstünüzde görmek, sevmediğiniz kişilerin sizi sıkıntıya sokmak için durmadan çalıştıklarını duyarak üzüleceğinize ve moralinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada ağaç kurtlarının her yeri sardığını görmek işinizde ya da evinizde size artık huzur verilmeyeceğinin ve o ortamı ya iyileştirmek ya da değiştirmek için acil çaba harcamanız gerektiğinin habercisidir.

Rüyada ağaç kurdu gören kimse çevresindekilere dikkat etmeli ve temkinli davranmalıdır.

Rüyada ağaç kurdu görmek, ilmi tartışma ve çekişmelerin yaşanacağına delalet eder. Kişi üzerinde, evinde yahut bahçesinde ağaç kurdu görürse yakın çevresinden biri vefat edecek demektir.

İçerik Tarihi: 15 Ekim 2020 14:20

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.