1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Agorafobi Görmek
Rüyada Agorafobi Görmek

Rüyada Agorafobi Görmek

Rüyada Agorafobi görmek nasıl yorumlanır? Rüyada Agorafobi Görmek ne anlama gelir, Agorafobi rüyasının tabiri, Agorafobi rüya yorumu ve rüyada Agorafobi görmek detaylı tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Bu sayfada Rüyada Agorafobi Görmek nasıl yorumlanır hakkında detaylı olarak tabirler yer almaktadır. 


Rüyada Agorafobi görmek ne anlama gelir

Seyyid Süleyman: Rüyada açık alan korkusu (agorafobi) olduğunu görmek, ortaya çıkma ve görünme korkunuzun bir dışa vurumu olabilir. Bu rüya, gerçek hayatta var olan bir fobiyi ya da sinirsel bir durumu da sembolize edebilir.

Gerçekte agorafobi hastası olmadığınız halde rüyada agorafobi olduğunuzu görmek bir karar konusunda belirsizliğe düşeceğinizi ve bunun sonucunda canınızı sıkacağınıza işaret eder.

Agorafobi rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

Sizlerde Agorafobi veya Agorafobi benzeri nesneyi rüyanızda gördüyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümü'nde yorum yazarak ve rüyanızı açık net olacak bir şekilde anlatmanızı önem ile rica ederiz. 

Rüyanızla ile ilgili rüya yorumcuları tarafından yapılan tabirleri ve yorumları bu sayfa içinde paylaşmaya çalışacağız, teşekkürler.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 01 Ekim 2020 23:13

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.