1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Altın Külçe Bulmak Ne Anlama Gelir
Rüyada Altın Külçe Bulmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Altın Külçe Bulmak Ne Anlama Gelir

Bu sayfada Rüyada Altın Külçe Bulmak Görmek rüyasının tabirini ve rüyada altin külçe bulmak neye yorumlanır hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.Altın külçeleri görmek salih amellere, rüyayı gören kişi erkek ise hayırlı bir zevceye, keder ve sıkıntı..

A+A-

Rüyada Altın Külçe Bulmak Görmek

Rüyada altın külçesine denk geldiğini, Altın külçesine rast gelmek, elden çıkacak olan mala işarettir.

Yine rüyada altını külçe ettiğini görmek kötülükle tabir olunur.

Rüyada kendisine büyük bir altın parçası verildiğini görmek, devlet işlerinde yüksek mertebelere çıkmaya yorumlanır.

İslam alimlerinin çeşitli görüşlerine göre rüyada külçe altın görmek, bir kimsenin çevresindeki kötü niyetli kimseler tarafından zarara uğratılacağı anlamına gelmektedir.

Özellikle kişinin çevresinde bulunup, kendisine dost görünen bazı kişilere karşı temkinli davranması gerektiği belirtilmektedir.


Rüyada Külçe Altın Toplamak Görmek

Rüyasında külçe altın topladığını gören kişi, hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüya sahibinin beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşmeyeceğine, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder.


Rüyada Külçe Altın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin elinden çıkacak paraya ya da mala tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini iflasın eşiğine getirecek işler yapacağına, rakiplerine yenileceğine ve iş çevresinde hızlı bir şekilde düşüşe geçip itibar kaybedeceğine işaret eder.

kulce-altin.jpg


Rüyada Altın Görmek

► İmam Nablusi (r.a) rüyada külçe altın görmek hakkında demiştir ki; bu rüya kişinin sağlığına, refahına ve umuduna delalet eder.

Bu kimsenin uzun süredir bekleyip de bir cevap alamadığı işleri varsa, bu işler tez vakitte hayırlı bir şekilde sonuçlanacaktır.

Altın külçeleri görmek salih amellere, rüyayı gören kişi erkek ise hayırlı bir zevceye, keder ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

► Cafer-i Sadık (r.a) ise, rüyada külçe altın görmek dini amellerin Allah katında kabul gördüğüne, Allah’ın razı olduğu mümin bir kul olmaya, kişinin hidayet ve iyi ahlak sahibi olacağına işaret ettiğini buyurmuştur.

ruyada-kulce-altin-001.jpg


Rüyada Külçe Altın Tutmak Görmek

Rüyayı gören kişinin kazalara ve belalara çok yakın durduğuna işaret eder.

Düşünmeden atılacak adımlara, riskleri hesap edilmeden girilecek işlere ve güvenilirliğinden emin olmadan yapılacak iş ortaklıklarına tabir edilir ve rüya sahibinin yapacağı hatalı işler nedeniyle kendini zor durumda bırakarak sıkıntıya düşüreceğine işaret eder.


Rüyada Külçe Altın Bulmak Tabiri

Rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve ayağını kaydırmaya çalışan bazı kimselerin olduğuna ve onlar nedeniyle başarısız olup, sahip olduğu koltuğu kaybedeceğine rivayet edilir.

Rüya sahibinin başkaları nedeniyle yaşayacağı sorunlara ve içine düşeceği yokluğa alamet eder.


Rüyada Altın Külçesi Görmek

Rüyada altın külçesi görmekle, külçe altın görmek aynı şeylerdir.

Rüyayı gören kişinin mesai arkadaşları ya da iş ortakları nedeniyle işlerindeki performansının düşmesine ve kazancının azalmasına neden olacak girişimler yapacağı ve bunun da düşmanlarını mutlu edeceği anlamına gelir.

 

İçerik Tarihi: 28 Aralık 2018 09:30

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.