1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Altın ve Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Altın ve Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Altın ve Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Altın ve Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir? Altın Rüya Tabiri, rüyada altın dağıtmak görmek, rüyada altın saklamak görmek, rüyada altın ustası görmek, rüyada altın eşyalar görmek, Rüyada Altın toplamak her koşulda iyi başlangıçlara işaret eder....

A+A-

Rüyada Altın Görmek ve Bilezik Görmek

Rüyada altın görmek birçok farklı manaya gelmektedir. Özellikle malın artacağına işaret eden bu rüyanın anlamı saygınlık, para ve güçtür. Kişinin bazı yeteneklerinin farkında olmadığınız anlamına da gelir. Kişinin rüyasında altın bulması, kendindeki özellikleri keşfedeceğine işaret eder.

Altını gömmek birşeyler saklandığı anlamına, kaybettiğini görmek sevilen bir dostla araya mesafe girmesine, altını yıkamak ise çok çalışılan birşeyde başarılı olunacağına işaret eder. Altını görme şekline göre rüyadaki anlamı da değişmektedir.

 

Altın Rüya Tabiri

Anlamına göre değişecek olan rüyada altın görme her koşulda kazançlı ve güzel ilerlemeli durumlar yaşanacağı anlamına gelmektedir.
 

Rüyada Birinin Altın Vermesi Görmek

Ölmüş birinden altın almak maddi sıkıntılarınızın giderileceğini ifade eder. Altını alıyorsanız sıkıntınızdan kurtulacaksınız ama almıyorsanız bazı insanlar canınızı sıkacak demektir.

Altın külçe ya da çoksa iş yaşamında yükseleceğinize, kendi işiniz varsa işlerin artacağına ve yeni gelirler elde edeceğinize işarettir. Rüyayı gören kadınsa ve bir erkek altın veriyorsa gizli bir ilişki yaşanacağına delalettir. Ancak bu gizlilik eninde sonunda ortaya çıkacaktır.
 

Rüyada Altın Dağıtmak Görmek

Çok sayıda altın görmek borçların kapanacağına, ezilmiş ya da bozuk altın biriyle tartışma yaşayacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Hamile Kadının Altın Görmesi

Hamile kadın rüyasından altın görürse kız çocuğunun olacağı anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Altın Saklamak Görmek

Eğer telaşlı bir şekilde altın saklıyorsanız sözlerinizi geri almakta zorlanacağınız durumlar yaşamanıza işarettir.

altin-bilezikler.jpg

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyasında altını bilezik şeklinde gören bir kişi, beklemediği bir kazanç elde edecektir. Hayırlı neticelere yol açacak bu durum, kazanç kapılarının açılacağına işaret eder.
 

Rüyada Altın Kıyafetler Görmek

Altından bir elbise ya da kıyafetler giydiğini gören bir kimse, kendisinden maddi olarak farklı olan biriyle evlenir.

 

Rüyada Altın Ustası Görmek

Rüyada altın yapan birini görmek kendisine yıl gösterecek biriyle tanışacağına işaret edecektir. Altın bir usta görmek ise çocuk sahibi olmak ya da müjdeli başlangıçlar yapmak için tercih edilebilir.

 

Rüyada Altın Eşyalar Görmek

Altın eşyalar görmek ya da rüyada altın eşyalarla yiyip içmek her açıdan mutlu zamanların ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

altin-bilezik.jpg

Rüyada Altın Ziynet Eşyaları Görmek

Altın ziynet eşyaları her zaman olumlu olarak değerlendirilir. Gerdanlık görmek kadınlar için evlilik, erkekler için çok iyi bir iş imkanıdır. Altık yüzük evlilikle müjdelenir. Altın kolye hayırlı haberler ve kazançlara işaret eder. Altın taç ise, kişinin istediği mevkiye ulaşarak başarılı olacağı anlamına gelir.

Sandık dolusu altın görmek, yeni mallar elde edeceğiniz ve kazançlarınızın artacağı anlamına gelmektedir.
 

Rüyada Resimli Altın Görmek

Rsimli altın hata yapmamanız konusunda sizi uyaracak olan kişilerin varlığını işaret eder. Hareketlerinize dikkat etmeniz son derece önemlidir.

 

Rüyada Altın Kaybetmek

Altın kaybetmek dini inançları kaybetmek ya da mal kaybetmek olarak yorumlanabilir. Bazı durumlarda kadınlar için bebek kaybetmek olarak ifade edilir.

 

Rüyada Altın Para Basmak Görmek

Rüyasında altın para basan bir kişi, dini inançlarını yerine getirmeye karar verir ve inançları ile ilgili ibadet yapmaya başlar.

 

Rüyada Altın Toplamak Görmek

Altın toplamak her koşulda iyi başlangıçlara işaret eder. Yeni bir girişim yapacağınıza ve çok şanslı sonuçlar elde edeceğinize işaret etmektedir.

 

Rüyada Altın Bulmak Görmek

Rüyanızda 5 altın bulursanız 5 vakit namaza başlayacağınız anlamına gelir. Ama bir adet bulduğunuz zaman gerçek hayatta da kazançlı işlere başvuracağınıza işaret etmektedir. Rüyada altın bulmak birçok kişi için hayırlı işlere vesile olur.
 

Rüyada Sahte Altın Görmek

Sahte altın görmek birçok kişi için oldukça büyük hayal kırıklıklarına neden olur. İşler iyi giderken birdenbire kötüleşmesi söz konusu olabilir.

ruyada-altin-gormek-001.jpg

Rüyada Altın Psikolojik Anlamı Yorumu

Rüyada altın görmek psikolojik anlamı hayatınızın her alanında güçlü olmanızı ifade eder. Varlık sahibi olmanız ve bunu sürdürmek istediğiniz anlamına gelir. Eğer ilişkileriniz varsa, buna maddi ve manevi olarak çok şey katacağınız anlamına gelir. Altının şekline göre değişencek olan yorumlar ise şu şekildedir. Altını eritmek cinsel gücün kaybolması, altınların artması cinsel açıdan güçlenmek, altınların azalması saklanması ise birine karşı olan cinsel dürtülerin baskılanması anlamına gelir.

İçerik Tarihi: 04 Şubat 2020 19:40

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.