1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Anne Görmek ne anlama gelir ve tam olarak neyi işaret ediyor. Rüyada kendisinin anne olduğunu gören kişi, dünyanın maddi telaşlarından kendini alıkoyar. Rüyada anne olmak ile alakalı tüm rüya tabirlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz...

A+A-

Rüyada Anne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada anne  görmek, pek çok rüya tabiri vardır, anneyi nasıl gördüğünüze bağlı olarak bu tabirler değişiklik gösterir. Ancak rüyada anne görmek genel itibariyle güzeldir. Hayırlı güzel günlerin geleceğine hayırlı, mutluluk verecek değişimlerin hayatınıza gireceğine dair belirtiler sunar hayatınıza.


Rüyada Annenin Kızması Görmek

Rüyasında annesinin kızdığını, sinirlendiğini görmek, ne zamandır almayı hayal ettiği bir eşya için birikim yapması gerektiğine, bu süreçte sabırlı olmasının kendisi için hayırlı olacağına işaret eder.


Rüyada Anneyi Endişeli Görmek

Rüyada annenizi çocuklarından yana endişeli görmek; yakınınızdaki bir insanın başına gelecek musibetten ailecek etkileneceğinize, toparlanmak için bir arada durmaya çalışmanız gerektiğine işaret eder.


ruyada-anne-gormek.jpg


Rüyada Anneyi Dargın Görmek

Rüyada annenizi kendinize darılmış görmek hayatta başarılı olmak konusunda sorun yaşamayacağınıza, başarılarınızı çok sıkı ve disiplinli çalışmaya borçlu olduğunuza işaret eder.


Rüyada Anne İle Yolculuğa Çıkmak Görmek

Rüyada Annesi ile yolculuğa çıktığını görmek, hayatına yeni giren insanlarla birlikte çıkacağı bir yolculuğa işaret eder, bu yolculuk sonrasında o insanları tanır ve o insanları hayatının neresinde bulunduracağına karar verir.


Rüyada Annenin Çocuk Sahibi Olması Görmek

Rüyada Annesinin çocuk sahibi olduğunu görmek, hali hazırda içinde bulunduğu durumdan çıkamayacağına ancak içinde bulunduğu ortamda onu rahatsız eden şeylerin azalacağına artık onu eskisi kadar rahatsız etmeyeceğine işarettir.


ruyada-anne-olma.jpg


Rüyada Annenin Elini Öpmek Görmek

Rüyada Annesinin elini öptüğünü gören kişi arkadaşlarının arkadaşlarıyla tanışarak çevresini genişletir, daha fazla insan tanıyor olmanın verdiği özgüven ile hayatına devam eder.


Rüyada Annesinin Sigara ve Alkol Tüketmesi Görmek

Rüyada annesinin sigara ve alkol tükettiğini gören kişi, kötü arkadaşlarının kurbanı olur, hoş olmayan ve kendisine zarar verecek alışkanlıklar edinir.


Rüyada Anne ile Beraber Yürümek Görmek

Rüyada anne ile beraber yürüdüğünü görmek annenizin sözünü dinleyeceğinize, onun nasihatleri doğrultusunda kararlar alacağınıza işaret eder.


ruyada-anne-gormek-001.jpg


Rüyada Anneyi Uyurken Görmek

Rüyada annesini uyurken görmek, diğer aile üyeleriyle birlikte aynı evde yaşamaya delalettir, ailesinden ayrı yaşayanlar için ise büyüklerinin yanına yerleşmek olarak tabir olunur.


Rüyada Kendisinin Anne Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin anne olduğunu gören kişi, dünyanın maddi telaşlarından kendini alıkoyar biraz içine kendi ruh dünyasına döner ki bu da manevi olgunlaşmanın başlangıcıdır.


Rüyada Annenin Namaz Kılması Görmek

Rüyada annesinin namaz kıldığını görmek, ibadet ettiğini görmek, aileye gelin ya da damat olmak yoluyla veya bir yeni doğacak can ile yeni birinin katılmasına işaret eder, namaz kılarken annesinin yüzünü nurlar içerisinde görmek ise hayatınıza girecek yeni kişinin hayırlı bir insan olacağının habercisidir şeklinde rüya tabiri yapılır.


anne-ruyada-gormek.jpg


Rüyada Annenin Şefkat Göstermesi Görmek

Rüyada Annenizin, evlatlarına şefkat gösterdiğini ve mutlu olduğunu görmek; bir başkasının durumunun iyileşmesinden size de bir pay düşeceğine sizin de bu durumdan yararlanacağınıza işarettir.


Rüyada Annenin Kendini Doğurması Görmek

Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu görmek, ölümünün yakın olduğu şeklinde tabir edilir


Rüyada Anneyi Öpmek Görmek

Rüyada annesini öpen insan, onun uzağında ise yakında ona kavuşur ve birlikte vakit geçirerek anne özlemini giderir.


ruyada-anna-gormek.jpg


Rüyada Annenin Boşanması Görmek

Rüyasında annesinin boşandığını görmek, kişinin artık çocukluğu bırakıp kendi sorumluluğu kendi üstüne alması gerektiğine işaret eder.


Rüyada Anneyi Meşhur Görmek

Rüyada annesinin meşhur biri olduğunu görmek, sanata olan merakının ve ilgisinin artmasına, ilgili olduğu sanat dalına dair eserler hakkında bilgi edineceğine ve bu konuyu meslek edinmeye işaret eder.


Rüyada Anne ile Konuşmak Görmek

Rüyada anne ile konuşmak iyi ve güzel haberlere, bu haberlerden sadece sizin değil etrafınızdaki insanların da nimetleneceğine işaret eder.


grmek-anne-ruyada.jpg


Rüyada Annesini Evlenirken Görmek

Annesini evlenirken gören kişinin önemsediği bir küçük eşyası gözünün önünden gider, unutulur veya kaybolur. Eğer kaybın farkındaysa bir üzüntü duyar, kaybın farkında değilse bir huzursuzluk hisseder.


Rüyada Annenin Kaza Yapması Görmek

Rüyasında annesinin kaza yaptığını, yaralandığını, sakatlandığını ya da acı çektiğini gören kişinin annesine yakından akraba olan bir kişinin yakında doğacak bir bebeğinin müjdesini alır.


Rüyada Anne İle Cinsel İlişkiye Girmek Görmek

Rüyasında annesi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi, bir yakınının elinde olanlara karşı imrenme hisseder, bunu hisseden yakını ile de arasına nifak girer.


ruya-anne.jpg


Rüyada Annenin Gülmesi Görmek

► Rüyasında annesinin güldüğünü ya da kahkahalar attığını görmek, bulunacağı yeni ortamlarda kabul göreceğine ve insanların onu seveceğine işaret eder.


Rüyada Anne ile Yemek Yemek Görmek

► Rüyasında annesi ile yemek yediğini, annesinin yemek yaptığını gören kişi, bekar bir insanın hayatında evlilik hazırlıklarının olacağının işaretidir, evli kimseler için ise evliliklerinde karı koca olmaya dair bir olgunluk döneminin geleceğinin işaretidir.


Rüyada Annesinin Temizlik Yapması Görmek

► Rüyada annesinin temizlik yaptığını görmek, yakın zamanda gerçekleşecek bir düğün için çeyiz hazırlığı yapmaya ve etrafındaki insanların da bu konudaki maddi manevi desteklerini almaya işaret eder.


ruya-anne-gorme.jpg


Rüyada Anne Karnında Olmak Görmek

► Rüyada validesinin karnına girdiğini görmek, canınızı sıkan olaylardan kaçmaya çalıştığınıza, kendinizi çaresiz hissettiğinize işaret eder, profesyonel birilerinden destek almak sizin için iyi olabilir.


Rüyada Anne ile Oturmak Görmek

► Rüyada anne ile oturduğunu görmek, hayatındaki bütün karmaşalardan sonra huzur bulur, bir rahat yüzü görür, bu noktaya gelmesinde ailenin ciddi bir desteğini görür.


Çağdaş Ulema Yorumu:

► Rüyada sıklıkla annenizi görmek; annenizin desteğine ciddi anlamda ihtiyacınız olduğuna, nadiren görmek ise, annenizle bağlarınızın iyi ve sağlıklı olduğuna işaret eder.


Abdulgani Nablusi Yorumu:

► Rüyada anneyi ağlarken görmek sevince, gülerken görmek mutlu bir hayat süreceğinize, annenizi hasta görmek üzücü bir haberle karşılaşacağınıza, ölmüş görmek ömrünüzün uzun olacağına, annenize çiçek verdiğinizi görmek ölmüş ise onu mezarında ziyaret etmenizi beklediğine, sağ ise onunla ilgilenmeniz gerektiğine, annenizin sizi bir hususta azarladığını görmek onu ihmal ettiğiniz için size dargın olduğuna, annenizden dayak yediğinizi görmek onun sizin iyiliğiniz için duacı olduğuna ve size karşı büyük bir sevgi ve şefkat besledğine, annenizin mezarını çiçeklerle örtülü olarak görmek Allah’ın huzurunda hayırlı bir yere sahip olduğuna, annenizin cennette olduğunu görmek eğer ölmüş ise hayra, sağ ise annenizin sizden hoşnut olduğuna ve hakkınızda daima duacı bulunduğuna delâlet eder.


Molla Cami Yorumu:

► Rüyada anne görmek eğer anne sağ ise onun gönlünün alınması gerektiğine, vefat etmiş ise ahiret hayatı için evladından hayır ve dua beklediğine, anneye bağırmak veya kötü hareket etmek büyük günah işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden bütün işlerin ters gitmesine, anneyi güler yüzle görmek onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya işaret eder.

İçerik Tarihi: 14 Kasım 2019 20:25

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.