1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada araba görmek ne anlama gelir. Maddi kaygılarınızın olduğuna işaret eder. Geleceğinizi garanti altına almak amacıyla bazı tedbirler alabilirsiniz. Yeni yatırımlar veya harcamalarda kesinti yapmak söz konusu olabilir..

A+A-

Rüyada Araba Sürmek Görmek

Sevilen bir kişi ile girilecek bir işte çok doğru adımların atılması sayesinde büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyada Araba Sürmek Görmek


Rüyada Yeni Araba Almak Görmek

Uzun bir zamandan beri hayali kurulan ve gerek maddi imkânlar gerek zaman bulunamaması gibi sorunlardan ötürü gerçekleştirilemeyen bir projenin hayat geçirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, sevinçli haberler alınacağına ve bu haberlerin gelişiyle kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına yorulur.

Rüyada Yeni Araba Almak Görmek


Rüyada Araba Almak

Kaçan fırsatların destek verecek birkaç arkadaşın yardımı ile tekrar elde edileceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Almak


Rüyada Araba Anahtarı Görmek

Anne baba duaları alınması sayesinde karşılaşılan engellerin ve zorlukların çabucak ve zarar görmeden atlatılacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Araba Anahtarı Görmek


Rüyada Araba Görmek – Dini Tabir

Araba görmek ya da arabaya binmek; eğer tüccar ise çok para kazanacağına, memur ise terfi edeceğine, hasta ise iyileşeceğine gösterir. Rüyasında arabaya bindiğini gören kimse, o beldenin en yetkilisi olur.

Başka birinin kullandığı bir otomobile binmiş olduğunuzu görmek, erkekler için, yakında çok iyi sonuçlar elde edilecek bir çok fırsatlar çıkacağına, genç bir kız için, sakin olmayan olaylarla dolu bir evlilik hayatına, dul bir kadın için, para işinde tehlikeli bir işe girişeceğine işaret eder. Rüyada yük arabası görmek, sıkıntı içine düşeceğinizi gösterir.

Rüyada Araba Görmek


Rüyada Otomobil Görmek – İslami Tabir

Otomobil görmek, bu rüya, yolculuk ve rızık elde etmek için çok çalışan kimse ile tabir olunur. Bir otomobili rüyanızda görmeniz, geleceğinizin çok maceralı olacağına işaret eder.

Rüyada Otomobil Görmek


Rüyada Araba Sürmek – Diyanet Tabiri

Araba sürmek, bu rüya kendisinden fayda gelecek uzak bir yolculuğa çıkmaya da delalet eder.

Rüyada arabaya binen ve süren kimsenin hayırlı bir evladı olur. 

Rüyasında araba süren veya kullandığını gören kimse, yüksek bir mertebeyle tabir olunur.

Rüyada araba yarışı yapmak hayatta rakiplerinizle olan münasebetlerinizde birbirlerinizle olan rekabetinizin durumunu gösterir. Araba araba sürdüğünü görmek meşakkatli bir yola gireceğiniz anlamına gelir. Bir işe başlamak ya da bir gönül ilişkisi olabilir.

Bu tür bir serüvene atılacağınızı ve bu yolda biraz terleyeceğinize yorumlanır. Eğer araba sürüyorsanız bu rüya iyi bir idareci olacağınıza yorumlanır.

Eğer arabayla bir yerlere gidiyorsanız, yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza delalettir.

Ya da ticari işlerinizde güzel gelişmelerin olacağına tabir olunur. Devlet makamlarındaki konumunuzun yükseleceğine delalettir.

Rüyada Araba Sürmek

İçerik Tarihi: 24 Temmuz 2019 08:29

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.