1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Arı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Arı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Arı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Arı Görmek Ne Anlama Gelir. Rüyada arı bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. Arı görmek, İş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacağınızın habercisidir. Ailenizle mutlu bir hayat sizi bekliyor demektir. Rüyada arı sokması tabirleri...

A+A-

Rüyada Arı Görmek

Arı Bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. İş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Sevimli çocuklarınız ve eşinizle mutlu bir hayat sizi bekliyor. Eğer arı soktuysa, bu bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.


Rüyada Arı Yakalamak Görmek

Rüyada Arı yakalamak, isteklerinizin gerçekleşmesi yorumlanır. Arı topluluğu bir sırrın açıklanmasına işarettir. Çiçekler üzerinde ki bar arıyı yakalamaksa, yakın bir dostun habersiz ziyaretine yorumlanır.

ari-gormek.png


Rüyada görülen Arıkovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Rüyada Arıkovanı edinmek, insan için verimli işe ve yardımcıya işaret etmektedir. Kovanla arı, zenginlik demektir. Kovandaki bal kadının malı, arılar ise ondan olan çocuklardır.

ruyada-ari.jpg


Rüyada Arı Kovalaması Görmek

Rüyada Arı kovalaması, alçak insanlar arasında mağdur kalacağınıza işaretle birlikte dikkatli olmanız anlamına gelir. Rüyada arı kovalaması, yakın bir kimse tarafından hayal kırıklığına uğratılarak, çok kırılacağınıza yorumlanır. Kazancınızı kıskanan kimselerin bulunduğuna ve kendisine göz koyduklarına işarettir.


Rüyasında bir arı kovanının başında bulunduğunu ve arıların kovana girip çıktıklarını görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorulur. Rüyada arı kovanı görmek rızkınızın bol ve bereketli olacağına delalet eder.

ruyada-ari-001.jpg


Rüyada Arı Öldürmek Görmek

Rüyada Arı öldürmek, beklenmeyen bir habere işaret eder. Rüyada bal arısını öldürmek maldan zararla yorumlanır. Yine Rüyada Arıyı öldürmek düşmanı kahretmeye işaret eder. Arı öldürmek, beklenmeyen bir haberdir.


 Rüyada arı kovanındaki peteklerin tamamını çıkarmak insanlara zulmetmeye yorumlanır. Arılara yiyecek kadar bal bırakıp geri kalanını almak adaletli iş görmeye işaret eder.

ari-gormek-ruyada.jpg


Rüyada Arı Sokması Görmek

Rüyada Arı sokması, bir arkadaşınızın sizi hayal kırıklığına uğratacağına işaret eder. Rüyada arının soktuğunu görmek, zahmetle kazanılacak helal mal ve kazanca işarettir. Bir arı tarafından sokulduğunuzu görmek; güzel bir söz işiteceğinize veya aşağılık bir kişiden kötülük göreceğinize yorumlanır.


► Kirmanî: Arı tarafından sokulduğunuzu veya ısırıldığınızı görmek; kötü bir kadın tarafından eziyet göreceğinize işaret eder. Rüyada bal yapan arı sokması; eski bir dostla karşılaşacağınıza işarettir.


Rüyada Bir Sürü Arı Görmek

Nimet ve ganimettir. Ailenizle birlikte mutlu bir hayatın sizi beklediğini ifade eder. Bir sürü arı görmek bereket, başarı ve mutluluktur. Rüyada bir sürü arın gören rızka erişir ve çok para sahibi olur. Bir başka rivayete göre de: Bal arısı görmek, güler yüzlü çalışkan, kazancı yerinde hayırlı bir adamla tabir olunur. Bir rivayete göre de bir sürü bal arısı kazançla, bereketle tabir olunur.

ruyada-arilar-gormek.jpg


Rüyada Arı Saldırması Görmek

Rüyada Arı Saldırması merhametsiz ve şefkatsiz kimselere yorumlanır. Bazı tabirciler, arı saldırması bir kimsedir. Arının saldırması, rezil kimselerin sözü ile halka eziyet vermektir, dediler.


Rüyada Arı Yuvası Görmek

Rüyada Arı Yuvası, bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. İş ve özel hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Sevimli çocuklarınız ve eşinizle mutlu bir hayat sizi bekliyor.


Rüyada Arı Almak Görmek

Rüyada birçok bal arısı aldığını görmek nimet ve ganimete delalet eder. Diğer bir rivayete göre de faydalı ve herkesi iyiliği ile memnun eden bir adamla tabir olunur.

Arı almak, onu besleyen kimse için korku ile beraber bolluğa ve zenginliğe işaret eder. Çiftçiler için arı almak hayır, ucuzluk ve bolluğa işaret eder.

bal-arisi.jpg


Rüyada Arı Yakalamak Görmek

Arı yakalamak, isteklerinizin gerçekleşmesi yorumlanır. Arı topluluğu bir sırrın açıklanmasına işarettir. Çiçekler üzerinde ki bar arıyı yakalamaksa, yakın bir dostun habersiz ziyaretine yorumlanır.


ari-ruyada-gormek.jpg

Rüyada Arıkovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Rüyada Arıkovanı edindiğini görmek, insan için verimli işe ve yardımcıya işarettir. Kovanla arı, zenginliktir. Kovandaki bal kadının malı, arılar ise ondan olan çocuklardır.

Rüyada Arı kovanındaki peteklerin tamamını çıkarmak insanlara zulmetmeye yorumlanır. Arılara yiyecek kadar bal bırakıp geri kalanını almak adaletli iş görmeye işaret eder.

Rüyasında bir arı kovanının başında bulunduğunu ve arıların kovana girip çıktıklarını görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorulur. Rızkının bol olduğuna delalettir.

İçerik Tarihi: 23 Ağustos 2019 08:34

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.