1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir? rüyada ay doğduğunu görmek, rüyada ay görmek, rüyada ay ışığı görmek, rüyada ay ve güneşi birlikte görmek, rüyada dolunay görmek, Rüya sahibi için özel olan gizli sırların ve kimse bilmesin diye çok çaba harcadığı bir şey

A+A-

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek hayırlı bir rüyadır. Rüyada ay gören kişinin gerek aile hayatına gerekse iş hayatına herkes tarafından gıpta edilir.

Rüyada ay görmek; iyi bir kazanca, beklentilerin, dileklerin gerçekleşeceğine,  kazançlı bol paralı yatırımlar içinde bulunacağına, sevince kavuşmaya, sakin, huzurlu kalacağına, sağlıklı yaşamaya, yüksek ticari kazançlara, mutluluk dolu geleceğe, mal varlığına gelecek artışa, fakirlikten kurtulmaya delalettir. 

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada çok büyük bir dolunay görmek; sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, paraya gelecek artışa, sağlığını kazanmaya, mutluluğa ermeye, özlemi duyulan bir eşe, problemlerden uzak yaşayacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, eşiyle iyi geçinmeye, mutluluk dolu yarınlara, sevecen genç adama delalet eder.

Rüyada dolunay parıltısı görmek; sevineceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, beklentilerin gerçekleşeceğine, bol talihe, verdiği sözüne sadık durulacağına, huzura kavuşmaya, zengin amire, bol kazanca, hayırlı çocuğa, yüksek mertebeye geleceğine, yetenek sahibi bir kimseye delalet eder.

ruyada-ay-gormek.jpg

Rüyada Ay Doğduğunu Görmek

Rüyada ay doğduğunu görmek; rüya sahibinin evi içinde mutluluğa, iç huzura, hiç beklemediği bir anda küçük ama kendisine kocaman mutluluk verecek bir şey öğreneceğine delalettir.

Rüyada ay doğduğunu görmek; tez zamanda öğrenilecek iyi habere, cömert kimseye, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, ticari kazancı yüksek atılım içinde bulunacağına, büyük mertebeye ulaşılacağına, işinin kazançlı olmasına, iyi zamanlara, iyi arkadaşa, iyi talihe, arzuların hayata geçeceğine, mutluluğu bulmaya delalet eder.

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüya sahibi için özel olan gizli sırların ve kimse bilmesin diye çok çaba harcadığı bir şeyin herkesçe öğrenilmesine ve rüya sahibinin çok zor durumda kalıp, canının uzun süre sıkılmasına delalet eder.

Rüyada ay ışığı görmek; değer kaybetmeye, hilekar bir akrabaya, sıkıntıdan kurtulamamaya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, dara düşmeye delalet eder.Kişinin gördüğü rüya zamanla umduğu itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak istediği daha iyi bir hayata, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği mülke, meşakkatle birlikte ümit ettiği rahata delalet eder.

Rüyada Ay ve Güneşi Birlikte Görmek

Rüyada ay ve güneşi birlikte görmek; aile büyüklerinden ya da çok güvenilen dostlardan yardım görmeye, onlar sayesinde zor durumdan ve üzüntüden kurtulmaya, bu kişilere minnettar olmaya yorulur.

Rüya sahibinin içine düştüğü zor durumdan dolayı kendisine yardım edecek olan yüce gönüllü ve iyi kalpli kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada ay ve güneşin parladığını görmek; hünerli, maharetli, iyi  bir kişiye, zorluk çekmeden kazanılan mala,  güzel gelire, rahata, mutluluğa kavuşmaya, düşkünlükten uzak durmaya, cömert bir kimse ile tanışmaya, güzel işlere delalet eder.

İçerik Tarihi: 24 Ocak 2020 20:16

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.