1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada bahçeye ağaç dikmek, ferahlık, bolluk, sıhhatli ve saadet içinde yaşanacak iyi ve uzun bir hayata delalet eder. Rüyada evinin bahçesini gören kişinin, varlığa ve zenginliğe kavuşacağına, aile hayatına kötü bir..

A+A-

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek, yüce gönüllülüğe, doğanın sunduğu nimetlerden ve güzelliklerden faydalanmaya, iyi ve güzel işlerle haşır neşir olmaya işaret eder. Rüyada yeşillikler ve çiçekler içinde huzurlu bir bahçe görmek, diğer dünya için cennete girmeye delalet eder.

Rüyada dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek dindar ve tutucu bir aileye delalet eder.

Rüyada görülen bahçeyi bir duvar ya da tel değil ağaçlar çevriliyorsa ve bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse, karaktersiz ve kötü huylu insanlara ve kişiler arasında ekilecek olan nifak tohumlarına delalet eder.

Bahçenin sağlam ve yüksek duvarla çevrili olması rüyayı gören kişinin güçlü ve kudretli biri olduğunu işaret ettiği gibi aynı zamanda takva sahibi olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Bahçede Dolaşmak Görmek

Rengârenk çiçeklerin açtığı, bin bir çeşit kuşun öttüğü ve her çeşit otun bittiği bir bahçede dolaşmak, kişinin hem bol rızka erişeceğine ve hep öyle devam edeceğine hem de aşk ve evlilik hayatında hep mutlu bir hayat sürdüreceğine işarettir.


Rüyada Evinin Bahçesini Görmek

Rüyada evinin bahçesini gören kişinin, varlığa ve zenginliğe kavuşacağına, aile hayatına kötü bir leke gelmeyeceğine ya da kötü bir söz duyulmayacağına işaret eder.


Rüyada Kurumuş Bahçe Görmek

Rüyada kurumuş bir bahçe görmek, kişinin hapse düşeceğine delaletle tabir edilir.


Rüyada Bahçeye Ağaç Dikmek Görmek

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, ferahlık, bolluk, sıhhatli ve saadet içinde yaşanacak iyi ve uzun bir hayata delalet eder.


Rüyada Bahçe Sulamak Görmek

Rüyada bahçe sulamak hayra alamet değildir, iş hayatında başarısızlık ve olumsuzluklar yaşamaya, maddi zarara girmeye, fakirleşmeye, yokluk ve sıkıntı çekeceğiniz manasına gelmektedir.


Rüyada Bahçe Kazmak Görmek

Rüyada bahçe kazdığını görmek hayırlı sayılmaz. Ev hanesinde ortaya çıkacak huzursuzluk, kavga, disiplinsizlik ve maddi olarak kötülemeye delalet eder.

İçerik Tarihi: 11 Temmuz 2020 23:26

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.