1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Bakan Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Bakan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bakan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bakan ve Rüyada bir devlet adamı olduğunu görmek her zaman hayır ile yorumlanır. Rüyada Bakan görmek ne anlama gelir. Rüyada bakan görmek ve konuşmak; rüya sahibinin bir işini halledebilmesi için çok zor durumda kalmasından ötürü çevresi geniş...

A+A-

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek  hayırlı işlere vesile olacak haber almaya, devlet makamından bir kimsenin size yardımda bulunacağına, devlet ile olan işlerinizin çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir bakan ile yan yana yürümek; sizin yardımınıza ihtiyaç duyan bir yakınınızın sizden yardım isteyeceğine, takdir edileceğinize delalet eder. 


Rüyada Bakan Olduğunu Görmek

Rüyada bir devlet adamı olduğunu görmek her zaman hayır ile yorumlanır. Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Ayrıca resmi bir kurumdan gelecek olan güzel ve olumlu bir işe işaret eder.

Rüya sahibinin devlet kapısında imzaladığı bir kağıt ile ilgili güzel bir haber çıkabilir ya da rüya sahibi devlet memuru olabilir.

Rüyasında bakan olduğunu görmek; maharetli bir kimseye, şöhrete ulaşmaya, güvenli olmaya, rahatlığa, hoşgörülü genç kadına, hayırlı uğraşlara gireceğine, bonkör yöneticiye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sevince ermeye, planların gerçekleşeceğine, yeminin tutulacağına delalet eder.


Rüyada Bakan Görmek ve Konuşmak Görmek

Rüyada bakan görmek ve konuşmak; rüya sahibinin bir işini halledebilmesi için çok zor durumda kalmasından ötürü çevresi geniş, sözü geçen bir kimseden yardım almasına işaret eder.

Rüya sahibi bütün kapıları zorlamış olmasına rağmen çare bulamadığı için böyle bir yola başvurmak zorunda kalacak demektir.

Bir başka tabirde ise; rüyada bakan görmek, zenginliğe imkanların daha da artacağına işaret eder. Ele geçecek maddiyata yorumlanır.

Devlet kapısında çözümlenecek işi belirtir. Hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.


Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek; borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, düze çıkıp rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüya sahibi işinde çok başarılı olacak ve yaptığı işle anılacak aynı oranda da gelirinde büyük bir artış elde edecektir. Kuruntular, korkular ve endişeler geride kalıyor demektir.

Rüyada başbakan gören kimse; iş yerinde terfiye, manevi külfeti olan tanıdığı birinden uzak durulacağına, güce, hünerli bir insana, güvenli kalmaya, sevinmeye, zorluk çekmeden elde edilen altına, kısa sürede duyulacak memnun edici havadise, ettiği yeminine sadık kalınacağına, hayali kurulan bir kazanca, huzur bulmaya, akrabalarla yaşamaya, kuvvete ulaşmaya, yağmura, ettiği yeminine sadık kalınacağına, hayırlı işlere, huzur bulmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, parasal yükü olan birinden kendini kurtarmaya, aşk hayatında feraha, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, yüksek talihe işaret eder.


Rüyada Bakan ile Sohbet Etmek Görmek

Rüyada bakan ile sohbet etmek; rüya sahibinin işinde çok önemli bir koltuğa oturup son adam olacağına ya da çok yetkili bir memurluk işine getirileceği ile tabir edilir. Makamın ve rütbenin artması anlamına gelir.

Rüyada bakan ile konuşmak; malın bereketli olacağına, büyük mevkiye yükseleceğine, arzuların gerçekleşeceğine, sevince kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, fakirlikten iyi duruma geçmeye, istenilen bir geleceğe, varlıklı amire, hayırlı işler gerçekleştireceğine, mutluluk dolu zamanlara, yakın zamanda öğrenilecek iyi haber almaya delalet eder.

İçerik Tarihi: 15 Mart 2020 13:14

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.