1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Bebek Emzirmek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Bebek Emzirmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bebek Emzirmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bebek Emzirmek Görmek hakkında tüm rüya tabirleri. Rüyada Bebek Emzirmek ne anlama gelir ve neyi tam olarak işaret ediyor. Kişinin rüyasında erkek bebek emzirdiğini görmesi iş hayatında olumlu gelişmeler olacağına yorumlanır. İşinde terfi edeceği..

A+A-

Rüyada Bebek Emzirmek Görmek Tabiri

► Rüyada Bebekeğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur. Bazı yorumculara göre, kendi annesinin memesini emdiğini görmek, şerefe ve mertebeye işaret eder.


Rüyada Bebek Emzirmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bebek emzirmek görmek, bir kadın, kendisini evladını emzirirken görürse evladı için hayırlı bir geleceğe delalet eder. Sıkıntılı zamanlar geçiriyorsa yakın zamanda son bulacaktır ve daha huzurlu bir hayata sahip olacaktır. Evladının büyük mertebeye, makama ulaşacağı ve saygı göreceği anlamına da gelir. Aile içinde huzura, mutluluğa erişileceğine; ebeveynlerin çocuklarının yaptıklarından gurur duyacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Bebeğini Emzirdiğini Görmek

► Bir kadının rüyasında kendi evladından farklı birini emzirmesi, dünya kapılarının üzerine kapanacağı anlamına gelir. Erkek, kadın ya da çocuk olsun kendi çocuğu dışında birini emzirmek sıkıntılı zamanların geleceğinin haber vermektedir. Rüyalar çok yönlüdür ve farklı anlamlara sahiptir. Huzurlu bir aile yapısı içerisindeyken bir kadının rüyasında tanımadığı bir çocuğu emzirdiğini görmesi ise dilek ve arzularının kabul olacağı; huzura ereceği, mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Görmek

► Kişinin rüyasında erkek bebek emzirdiğini görmesi iş hayatında olumlu gelişmeler olacağına yorumlanır. İşinde terfi edeceğine, iş değişikliği yapacağına, kendi işini yapacağına veya yeni bir teklif alacağı işaret eder.

Bazı tabirlerde ise hüzün ve kederin atılacağı, kişinin içindeki kederden kurtulacağı ve güzel bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuğun Meme Emmesi Görmek

Rüyada bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının geniş ve bol olacağına; emdiği memeden süt değil de kan çıktığını görmek haram mal kazanacağına alâmettir.

bebek-emzirme.jpg

Rüyada Kız Bebek Emzirmek Görmek

► Kişinin rüyasında kız bebek emzirdiğini görmesi medeni durumuna göre birden çok anlama gelir. Eğer; rüyasında kız bebek emziren kişi bekarsa kısmet bulacağı veya sevdiği kişi ile evleneceğine tabir edilir.

Rüyayı gören kişi evli ise eşinin çocuk istediğine ve çocukları olduğunda evlerine huzur geleceğine delalet eder.

Hamile olan kişi rüyasında kız bebek emzirdiğini görürse çocuğunun kız veya ikiz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Bebek Emzirmek ve Sütün Aktığını Görmek

► Rüyada bebek emzirmek ve sütün aktığını görmek, duygusal hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. İnsan ilişkilerinde olumlu sonuçlar alacağınıza, girdiğiniz çevrede sevileceğinize ya da komşuluk ve akrabalık ilişkilerinizin gelişeceğine işaret eder. Sütün hızlı aktığını görmek yola çıkacağınız anlamına gelir. Çıktığınız yolun düğün ya da cenaze gibi toplu bir törene gideceğine işaret eder.

bebe-emzirme.jpg

Rüyada Bebek Emzirdiğini Sütün Damlayıp Aktığını Görmek

► Rüyasında bebek emzirdiğini ve sütün damlayıp aktığını gören kişinin hayatında risk olmayacağı anlamına gelir. Hayatını başından sonuna kadar ortak bir noktada ilerleyeceğini ve planlarının sıralı gideceğine işaret eder. Farklı tabirlerde ise  kötümserliğinizden kurtulacağınıza, mutlu bir ruh haline gireceğinize ve huzura ereceğinize delalet eder. Kişinin inandığı şeylerin peşinden koşacağına ve bu doğrultuda başarıya ulaşacağı anlamına da gelir.

Rüyada Çocuğa Süt Vermek Görmek

► Rüyada emzikli kadının erkek çocuğa süt verdiğini görmek, sevinç ve sürura, kız çocuğa süt verdiğini görmek de, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin çocukları ile ilgilidir.

Rüyada Bebe Emzirme Nedir

Rüyada bebeğini emziren anne rüya sahibi rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa ve emzirdiği çocuğu emzirme dönemini geçmiş yaştaysa, akıbetin hayırlı olacağına, istikbalin güzelliğine tabir edilir. Bebeğini emziren anne eğer bebeği emzirme dönemindeyse bu rüya, sağlık, sıhhat ve afiyette işaret eder.

İçerik Tarihi: 11 Kasım 2019 00:37

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.