1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Bok Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Bok Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bok Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bok görmek hayırlı bir rüyadır. Rüyada çocuk boku görmek; rüya sahibinin işlerinin aksamadan yürüdüğüne, her şeyin yolunda gideceğine sağlık ve esenlik içinde olacağına delalet eder. Rüyada hayvan boku görmek; kısa zaman içinde bir yolculuğa çıka..

A+A-

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin pek fazla emek ve çalışma yapmadan hazırdan konacağı mala, paraya ve kazanca işaret eder.

Rüyada üzerine bok bulaşan veya boka dokunan kimse; hayalperest, boş hayaller peşinde koşan, girdiği hiç bir işte başarılı olamayan, beceriksiz, kurgusal işlerle vakit dolduran kişi anlamına gelir.


Rüyada Bok Görmek ve Eline Almak

Rüyada görülen bok nispetinde kişinin de mal varlığı ve serveti olacak demektir.

Rüyada eline bok alan kimse; malında ve mülkünde artış olacağı, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok iş ve olanak çıkacağına, başka iş kapıları açılacağına ve her türlü hastalığına deva bulacağına işaret eder.


Rüyada Hayvan Boku Görmek

Rüyada hayvan boku görmek; kısa zaman içinde bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan fayda sağlayacağınıza işaret eder. Başka bir tabire göre ise hayvan boku görmek; hasta kimseler için şifa bulmaya işaret eder. 


Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek; akraba ve aile içindeki çıkacak huzursuzluğa, geçim sıkıntısına, çalışmada zorlanmaya ve birikim yapmaya işaret ederken rüya sahibinin eşiyle arasındaki sorunları çözümleyerek mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. 


Rüyada Tuvaleti Boklu Görmek

Rüyada tuvaleti boklu görmek; rüya sahibi için güzel ve hayırlıdır. Rüya sahibinin kısa zamanda berekete, bolluğa, zenginliğe kavuşacağına işaret eder. 


Rüyada Çocuk Boku Görmek

Rüyada çocuk boku görmek; rüya sahibinin işlerinin aksamadan yürüdüğüne, her şeyin yolunda gideceğine sağlık ve esenlik içinde olacağına delalet eder.


Rüyada Boka Bastığını Görmek

Rüyada boka bastığını ve ayakkabısına bok bulaştığını görmek, hayal dünyasında yaşayan ve sözüne güvenilmeyen kimse olarak yorumlanır.  


Rüyada İnsan Boku Görmek

Rüyada insan boku görmek hayra alamettir. Rüya sahibi için hayır kapılarının açılacağına, iş ev ticaret hayatında mal ve para artışı sağlayacağına, arzu ettiği başarıya kavuşacağı anlamına gelir. 

İçerik Tarihi: 05 Ağustos 2020 21:42

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : , ,

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.