1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kişinin bozuk para bulduğunu görmesi. Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir. Rüyasında sayamayacağı kadar çok para görmek, Rüyada bakır para görmek; kişiler arasında yaşanacak tartışma ve kavga anlamına gelmektedir. Rüyada altın para görmek hay.

A+A-

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para sesi duymak; rüya sahibinin hakkında çıkacak asılsız ve sevimsiz dedikodulara işaret eder.

Rüyada bozuk para bulmak; görülen para miktarınca yaşayacağınız sıkıntıya, iftiraya uğrayacağınıza, haksız kazanç sağlayarak günaha gireceğinize işaret eder.

Rüyada görülen bozuk para hayırlı değildir. Rüyada görülen bozuk para veya kağıt para her zaman sıkıntı ile yorumlanır.

Rüyada birçok yerde para görmeniz ve almanız; kazancınızda meydana gelecek azalmaya, şans oyunlarında zarar etmeye, zamanınızı ve paranızı boş hevesler uğruna harcayacağınıza işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Bulmak Görmek

Rüyada kişinin bozuk para bulduğunu görmesi; toplum içinde itibar kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, evinden veya iş yerinden mal çıkacağına işaret eder.

Rüyada bulunan bozuk para miktarınca sıkıntı yaşayacaksınız anlamındadır.  

Rüyada Görülen Fazla Para

Rüyasında sayamayacağı kadar çok para görmek; kötülük ile karşılacağına, girdiğiniz iş ve yatırımlardan sonuç alamayacağınıza, üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada bir çok kağıt para görmek; gönül işlerinde çıkacak ani tartışmalara, yaşayacağınız hayal kırıklığına, bıkkınlığa ve isteksizliğe işaret eder. 

Rüyada Bakır Para Görmek

Rüyada bakır para görmek; kişiler arasında yaşanacak tartışma ve kavga anlamına gelmektedir.

Rüyada topraktan bakır para çıkarmak; zor şartlarda ve çok çalışarak elde edilecek gelire, değerli mücevher ve para biriktirmeye işaret eder.

Rüyada bir küp dolusu bakır para bulmak; değer kaybedecek mala işaret eder. Bakır para; musibet ve belaya maruz kalmayı da işaret eder. 

Rüyada Para Atmak Görmek

Rüyada bozuk paraları havaya saçtığını gören kimse; kısa zamanda sıkıntılarından kurtulacak, huzura kavuşacak anlamına gelir.

Rüyada evinden bir çok demir para attığını gören kimse; hayırlı işler yapacak, dinde güzelliğe kavuşacak, tasarruflu bir kimse olacak anlamındadır. Rüya sahibi için hayırlı ve iyi bir rüyadır. 

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek hayra yorumlanamaz. Altın para sıkıntıya işaret eder.

Rüya sahibi işinden ve ticari yaşamında iflasa sürüklenecek, maddi kayıplar nedeniyle sıkıntıya girecek anlamındadır.

Rüyada görülen külçe altınlar; iş yerinde çıkacak olaylara işaret eder. 

Rüyada Kap İçerisinde Para Görmek

Rüyada bir kap içinde birikmiş para görmek; rüya sahibinin tutumlu, helal kazanç sağlayan bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup; ekonomik sıkıntılarından kurtulacağına, mal ve para artışı sebebiyle maddi ve manevi rahata, huzura kavuşacağına işaret eder. 

Rüyada Bozuk Para Almak Görmek

Rüyada bir kimsenin tanımadığı bir kimseden bozuk para aldığını görmesi; yakın tanıdıkları ile sorun yaşayacağına işaret eder.

Bu kişiler aileden olduğu gibi iş arkadaşları ile de sorunlar yaşayabilir.

Rüyada bir kimsenin yoldan bozuk para alması; hiç beklenmeyen bir yerden ve bir kimseden yardım alacağınıza, sıkıntılarınızın son bulacağına işaret eder. 

İçerik Tarihi: 28 Haziran 2020 23:16

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.