1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir? rüyada cam patlaması görmek, rüyada cam batması görmek, rüyada cam silmek görmek ,rüyada cam bardak kırılması görmek, rüyada cam görmek, Rüyada cam gören kimse biraz sıkıntıda olup sıkıntılardan kurtulacağına işaret.....

A+A-

Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek; Rüyada cam gören kimse biraz sıkıntıda olup sıkıntılardan kurtulacağına , özel hayatındaki sıkıntıları aşacağına delalettir. Manevi yönden ibadete çağrıldığına ve üzüntülerinin ettiği dua ederek geçeceğini rivayet eder.

Rüya sahibinin cam kırması bardak vs. kişinin önemli bir dönemden geçeğini ve bu zamanda sabretmesinin sonunda iyi bir yerlere geleceğine işarettir.İçinde bulunduğu sıkıntı ve bunalımdan kurtulacağını gösterir. Aşk hayatınızda hassas bir dönemde olup geçici üzüntüler yaşayacağınız zamandasınız.

Cam görülmesi bazı yorumlara göre de uzun meşakkatli bir yolda aydınlığa kavuşulması ve ferahlığa , mal, mülk, evlat ile de yorumlanır.Bazende rüyanın rengine göre iyi ve kötü yönde yorumlanır.

 

Rüyada Cam Batması Görmek

Rüyada Cam Batması; Rüyada cam batması iş hayatında önemli karar vereceğini ve riskli işler yapacağına işaret eder.

Cam batması  hafif bir kalp kırıklığı ve sağlık sorunlarının yaşanmasına ve aşılacağını çekilen sıkıntıların geçeceğini , helal rızk kazanmaya delalet eder.

Bazende bir başka şekilde de yorumlanır, uzun zamandır görmediğiniz akraba ,eş ,dost ile iyi vakit geçireceği manasına da gelir.İhtiyacı olan kimselere yardım elini kazandığınız parayı hayırlı işlerde harcamaya da yorumlanır.

 

Rüyada Cam Patlaması Görmek

Rüyada Cam Patlaması;Rüyada cam patladığı görmek ani bir haber alacağına işarettir.Aile veya özel hayatında olan sıkıntıların mücadele edip düzeleceğini gösterir.

Dedikodu duyulacak boş laf olarak ta söylenir. Bazende emanet edilen veya alınan bir mal ile tabir edilir.

 

Rüyada Cam Bardak Kırılması Görmek

Rüyada Cam Bardak Kırılması Görmek; Rüyada cam bardak kırıldığını görmek kötü bir dönemden geçip kararlı işler yapacağına delalettir.

Cam kırılması kişinin üzüleceğini ve bir kişi tarafından nankörlük göreceğini gösterir ve bundan dolayı acele kararlar almaması gerektiğini gösterir. Kişi eğer kendisi bardağı kırıyorsa bir konuda hata yaptığı ve bu durumu telafi edeceğini işrettir.Temiz bir bardak ise mutluluk,aşk,sevgi ve para, güç anlamına gelir.

 

Rüyada Cam Silmek Görmek

Rüyada Cam Silmek; Rüyada cam sildiği gören kimse borçlarından kurtulup , ferahlığa ereceğine delalettir.İçinde bulunduğu sıkıntıların sonunda huzur ve mutluluğa ereceğini gösterir.

Cam silmek hayır ve çektiği sıkıntıların sonunda huzur bulacağı aile ve özel yaşamında mutluluğa kavuşacağına yorumlanır.

Başkasının cam sildiğini görmek o kişinin kısmetinin açılması ve evlilik yapması manasına gelir. Rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağını iyi ve güzel bir hayat geçireceğini rivayet eder.

İçerik Tarihi: 13 Şubat 2020 13:52

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.