1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Cami Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Cami Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cami Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cami Görmek Ne Anlama Gelir? Bu sayfamızda; Rüyada Cami Görmek, Rüyada Cami Yaptırmak, Rüyada Camiye Girdiğini Görmek, Rüyada Camide Ölmek, Rüyada Camide Namaz Kılmak ve Cami ile ilgili rüya tabirleri yer almaktadır...

A+A-

Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek güzel bir eylemdir. Rüyasından cami gören kişinin ekmeği her zaman helaldir. Bu kişi dinine bağlıdır ve farzlarını yerine getirir.

► Cami aynı zamanda para kazanmak için çalışıldığına işarettir. Şehir içinde görülen cami saygı duyulması gereken, hürmet edilmesi gereken aile büyüklerini temsil eder. Günahsız birinin camiye girmesi cennetin kapılarını aralar. Kalbin temizliğine, iyi niyete işarettir.


Rüyada Cami Görmek Ne Anlama Gelir?

Caminin tavanı ülke yöneticiliğinde en üst mevkide olan kişiyle olan arkadaşlığa delalet eder.


Rüyada Cami Yaptırmak Görmek

Rüyada cami yaptırmak her nasıl gerçek hayatta hayırlı bir işse öyle hayırlıdır. Bu kişinin büyük ilim sahibi olduğuna ve hacca gitmesinin çok da uzak olmadığına işarettir. Ayrıca bu kişi kendi gibi ilimli, iyi niyetli bir insanla hayırlı bir evlilik yapacak şeklinde bu rüyayı yorumlamak mümkündür. 


Rüyada Camiye Girdiğini Görmek

Rüyada camiye girdiğini görmek rüya sahibinin tövbe etmeye karar verdiğinin göstergesidir. Eğer rüya sahibi camiden içeri girdiğini ve alnını seccadeye değdirerek Allah’a secde ettiğini görürse tövbe ederek kurtuluşa erecektir. Eğer caminin kapıları açık ise bolluk, kapalı ise kıtlık ve sıkıntıya delalet eder.


Rüyada Camide Ölmek Görmek

Rüya sahibinin camide öldüğünü görmesi hayırlara vesiledir. Rüyayı gören kişinin dünyadan ayrılmadan önce günahlarından temizleneceğine ve tertemiz bir şekilde ahirete göç edeceğine işarettir. 


Rüyada Camide Namaz Kılmak Görmek

Rüyada camide namaz kılmak güzelliktir. Rüya sahibi rüyasında namazını bitirebilmiş ise bu dileğinin gerçek olacağına, namazı yarım kaldıysa daha aşacak engeller olduğa ama güzel günlerin yakın olduğuna işarettir. 

İçerik Tarihi: 15 Aralık 2019 21:59

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.