1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada Rüyada Çekirdek Görmek Ne Anlama Gelir ve neyi işaret ediyor? Rüyada çekirdek görmek kişinin bir işte sebat ettiği ve o işe vazgeçmeden dört elle sarıldığı takdirde mutlaka o işten hayır görmesine ve meyvelerini almasına yorulur.Rüyada Çekirdek

A+A-

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmek  Rüyada çekirdek görmek çok hayırlıdır. Temiz ve güzel başlangıçlara, hayırlı haberlere ve karlı işlere işaret eder.

Rüyada çekirdek görmek kişinin bir işte sebat ettiği ve o işe vazgeçmeden dört elle sarıldığı takdirde mutlaka o işten hayır görmesine ve meyvelerini almasına yorulur. 

Rüya sahibi hiç kimsenin inanmadığı bir işi azmi ve kararlılığı ile başaracak, herkesin takdirini toplayacaktır.

Bir kimse rüyasında incir çekirdeği görürse o kişi yetiştirdiği evlatlar sayesinde yüceltilir. Eğer hurma çekirdeği görürse Allah’ın sevdiği kulları arasında olur ve Allah tarafından kendine güzel bir yaşam nasip edilir.

Rüyada çekirdek görmek bazen de rüya sahibinin başarıları ile halk arasında parmakla gösteriliyor olmasından rahatsız olan kimselerin varlığı anlamına gelir.

Rüyada çekirdek görmek; gerekli gayret ve çalışmayla başarılacak işe, yeşerecek ümitlere, hayırlı evlada, incir çekirdeği hayırlı evlada, hurma çekirdeği güzel inanca ve uzun ömre, sayılı çekirdek; davası olanların bunu kazanmasına, toplu görülen çekirdek uzlaşmaya, ayrı ayrı görülen çekirdek ihtilafa delalet eder.

cekirdek-gormek-ruyada.jpg

Rüyada Çekirdek Çitlemek Görmek

Rüya sahibi için konuşulan yalan söz, boş işler ya da iftira demektir. Rüyasında çekirdek çitlediğini gören kişi çevresindeki basit ve küçük kimselere uymadığı için onlar tarafından sevilmez.

Rüyada çekirdek çitlemek; arzuların yerine geleceğine, hayali kurulan bir ilişkiye, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, beceri sahibi bir kişiye, maddi külfeti olan yabancıdan kendini kurtarmaya, büyük kuvvete ermeye, servete, varlıklı adama, tatlı dilli orta yaşlı akrabaya, yeminin tutulacağına delalet eder.

ruyada-cekirdek.jpg

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin kendine hayrı olmayacak bir işe para yatırmasına ya da kendisine hayrı olmayacak bir kişiye gönül bağlamasına yorulur. Rüya sahibi beyhude çabalar ve ümitler içerisindendir.

Rüyada çekirdek kabuğu görmek; ticari getirisi yüksek girişimler gerçekleştireceğine, düşkünlükten uzak durmaya, bereketli zamanlara, vefakar evlada, istenilen bir mutluluğa, dostluklarında mutluluğa, görgülü orta yaşlı kimseye, şöhrete kavuşmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, arkadaşlarıyla eğlenmeye delalettir.

Bazen de sıkıntılı yaşama, acımasız bir kişiye, hoşnutsuz duruma gelmeye, üzüntü verecek problemle yüzleşeleceğine, ticari başarısızlığa delalettir.

ruyada-cekirdek-ekmek-gormek.jpg

Rüyada Çekirdek Ekmek Görmek

İleride bolca kaymağını yemek için şimdiden temelleri atılan iş anlamına gelir. Rüya sahibi çok uzun vadede ilerleyecek ve kendisine kar sağlayacak işe hiç üşenmeden şimdiden kolları sıvayacak, ileride de rahat edecektir.

Rüyada toprağa çekirdek ekmek; iyi sağlığını muhafaza etmeye, refah dolu yarınlara, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici değişimlere, samimi yaşlı yabancıya, hünerli bir kimseye, merhametli evlada, eşiyle eğlenmeye, hak edilmiş ziynete, şana erişmeye, düşkünlükten feraha çıkmaya, malın temiz olmasına delalet eder.

ruyada-cekirdek-kahve-gormek.jpg

Rüyada Çekirdek Kahve Görmek

Lüksünden ödün vermeden yaşayacak kadar bolluk içinde olmaya yorulur. Rüyada kahve çekirdeği görmek; verilen sözün tutulacağına, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, yetenekli bir kişiye, sakin olacağına, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, feraha, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, bonkör adama, maddi külfeti bulunan tanıdığından kurtulmaya, isteklerin gerçekleşeceğine, alın teriyle kazanılan ziynete delalet eder.

ruyada-cekirdek-yemek-gormek.jpg

Rüyada Çekirdek Yemek Görmek

Çok ama boş konuşan, vaktini başkalarının yaptıklarını eleştirmekle geçiren ama kendisi faydalı hiçbir iş yapmayan kişi veya kişilere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bu kişilerden çok vardır.

Rüyada çekirdek yemek; huzuru kaybetmeye, kötü niyetli düşman tarafından fenalık görmeye, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, yalancı tanıdığa, sıkıntılı yaşama işaret eder.

Bir takım rüya uzmanları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek umduğu yüksek mertebeye, yenilgiden sonra hak ettiği zenginliğe, cefa çekerek gözlediği başarıya, meşakkatle birlikte ulaştığı paraya delalet eder.

İçerik Tarihi: 17 Mayıs 2020 20:25

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.