1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ceset Saklamak, Rüyada Ceset Taşıdığını Görmek, Rüyada Ceset Gömmek, Rüyada Ceset Kokusu Duymak, Rüyada Ceset Yıkamak, Rüyada ölü görmek, Rüya sahibinin hayatını, yanlışlarını, doğrularını sorgulamadığına....

A+A-

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek çok da iyi olayların habercisi değildir. Rüyada ceset gören kişi bir takım sıkıntılar yaşayacak, duyacağı şeyler yüzünden dara düşecek, kalbine ağrılar girecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada ceset görmek kişinin çok kötü bir dönemde olup yardıma ihtiyacı olduğuna delalet eder.

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.


Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

Rüyada ceset görmek islerinin bozulacagina işarettir. Rüyada birinin cesedi basinda oldugunu görmek, korkunç bir olayla karsilasacagina; cesedin birden bire dirildigini görmek, hayatinin tehlike içinde olduguna isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada ceset görmek sikinti içinde bulunan bir yakininizin yaniniza gelecegine isarettir. Bazan ceset görmek islerinizin bozulacagina da isaret eder.

ruyada-ceset-gormek.jpg

Rüyada ceset görmek; aileden yada akrabalardan birinin ölümüne işarettir.

Bazı kere de rüya sahibinin tahminlerinin tutmadığına, planlarının beklediği gibi sonuçlanmadığına delalet eder. Bu durum kişinin zor günler geçireceğine ve zor günler boyunca mutsuz ve depresif bir dönem geçireceğine işarettir.


Rüyada Ceset Saklamak Görmek

Rüya sahibinin hayatını, yanlışlarını, doğrularını sorgulamadığına, onları sorgulamaktan kaçtığına delalet eder.

Kişi kendini durup dinlemeli, ne istediğine karar vermeli, onu üzen şeylerin ne olduğunu tespit etmelidir.


Rüyada Ceset Taşıdığını Görmek

Rüyasından ceset taşıdığını gören kişi hayatta çok fazla sorumluluk almış demektir.

Bu sorumluluklar ona ağır gelmektedir, her hangi bir yanlış işlerin aksamasına sebep olacak demektir ki bu da gereğinden fazla özenli olmasını ve çok fazla enerji harcamasını gerektirir.


Rüyada Ceset Gömmek Görmek

Rüyada ceset gömen kişi bir yerde kendine yarayacak bir olayla karşılaşır. Bu faydalı işten yararlanabilmek için karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendimesi, doğru olana karar vermek için iyice düşünmesi gerekmektedir.


Rüyada Ceset Kokusu Duymak Görmek

Rüyada ceset kokusu durmak, hoş olmayan, kalp burkan haberler almaya delalet eder.

Rüya sahibinin hayatında çok ciddi sonuçları olacak bu haberler alındığında insanı çok güçsüz bırakacak türdendir ama sabırla bu sorunlara göğüs germek en hayırlısıdır.


Rüyada Ceset Yıkamak Görmek

Rüyada kişi henüz ölmemiş ve tanıdığı bir kişinin cesedini yıkıyorsa o insana bir iyiliği dokunur ve onun hayır duasını alır, tanımadığı bir kişinin cesedini yıkıyorsa bazı insanlara farkında olmadan yardım edecek bunun farkına sonradan varacak demektir.


Rüyada Ceset Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kimsenin rüyasında herhangi bir ceset görmesi, korku, keder ve üzüntü ile beraber bir ölüm haberi almaya delalet eder. Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir.

Rüyasında ceset gören kişi, uzaktan kötü bir haber alır.

Rüyanızda bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır.

Rüyada cesedi gömmek, belli bir soruna çare bulmaktır.

Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

Eğer rüyada görülen ceset tanıdık bir kişiye ait ise, hayırlı habere, yabancıya aitse bir dostunuzu kaybedeceğinize delalettir.

İçerik Tarihi: 09 Ocak 2020 17:34

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.