1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Çeyiz Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Çeyiz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çeyiz Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfamızda rüyada çeyiz görmek, rüyada çeyiz sandığı görmek, rüyada çeyiz almak görmek, rüyada çeyiz bohçası görmek, rüyada çeyiz eşyası almak, rüyada çeyiz hazırlamak, rüyada çeyiz serildiğini görmek, rüya tabirleri ve daetayları yer almaktadır...

A+A-

Rüyada Çeyiz Görmek

Rüyada çeyiz görmek  rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyada çeyiz görmek ve almak; pek yakında gerçekleşecek nişan veya evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada çeyiz görmek; yeni bir aşkın habercisi olup, gönül işlerinde başarıya, hayırlara ve kendisini gelecek başarıya delalet eder.

Rüyada çeyiz görmek ve çeyiz sermek; kendisinine mutluluk getirecek bir kimse ile tanışıp mutlu olmaya, hayırlı ve müjdeli haber almaya delalet eder.

Rüyada evli bir kişinin rüyasında çeyiz görmesi hanımından ve çocuklarından yana çok şanslı ve mutlu olacağına, rüyada bekar bir kimsenin  çeyiz görmesi; yeni biri ile tanışıp, mutlu birliktelikler yaşamalarına, çocuk sahibi olamayanların ise Allah tarafından çocuk sahibi olmayı nasiplenmesine delalet eder.


Rüyada Çeyiz Sandığı Görmek

Rüyada çeyiz sandığı görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin isteği dışında gerçekleşecek olaylara, zorunlu olarak yapacağı hayırlı bir yolculuğa ve mirasa konacağına delalet eder.

Rüyada eski bir çeyiz sandığı görmek; ulu ve bilgili bir kimseden yardım almaya, ticaretle uğraşan kimseler için berekete ve bol paraya, huzur bulacağına delalet eder.  


Rüyada Çeyiz Almak Görmek

Rüyada çeyiz almak; Anne babanın ve aile büyüklerinin hayır duasını almaktır. Aynı zamanda da bereket, bol rızık, şans ve mutluluk anlamına gelir. İşlerin iyi olması ve yolunda gitmesi, şans ve mutluluk anlamına gelir. 


Rüyada Çeyiz Bohçası Görmek

Rüya sahibi için çok hayırlıdır, sıkıntı ve  dertlerin bitmesi ve üzüntülerin sona erip yüzlerin gülmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kimse, parasal ve manevi huzura erecek, gönül gözü açılacak ve güzel yaşamın farkında olmasına, dileklerinin ve arzu kabul olmasına, arzu ettiği hayatı yaşamasına delalet eder.  


Rüyada Çeyiz Eşyası Almak Görmek

Rüyada çeyiz eşyası alan kimse; hayatında ters giden her şeyin olumlu yönde değişeceğine, sıkıntı ve üzüntülerin sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada çeyiz eşyalarının eskidiğini görmek; uzun yaşama, sevince, ticarete atılacağına, kazancın hayırlı ve bereketli olacağına delalet eder.


Rüyada Çeyiz Hazırlamak Görmek

Rüyada çeyiz hazırladığı yaptığını görmek, yeni bir hayata başlamanın, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulmanın habercisidir.

Rüyada iki çiftin çeyiz hazırlıkları için alışveriş yaptığını görmek; berekete, iş ve ticari hayatta başarılı olmaya, şan ve şerefe erişmeye, mutluluğa ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.


Rüyada Çeyiz Serildiğini Görmek

Rüya sahibi için hayırlara delalet eder. Dileklerinizin gerçekleşeceğine, sevinçli haber almaya, yeni bir ev almaya, paraya, berekete ve huzurlu olmaya delalet eder.

Rüyada çeyizlerin eskidiğini görmek ise; üzüntülü habere, manevi yıkıma uğramaya, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

İçerik Tarihi: 23 Şubat 2020 11:54

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.