1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada çiçek görmek çeşitli şekilde yorumlanabilir. Rüyada çiçek görmek; bekar kişilerde ise evlilik anlamına gelir. Eğer çiçek kurumuşsa rüya sahibinin ecelinin yaklaştığına işaret eder.  Rüyada çok güzel bir çiçek bahçesi görmek ve içinde bulunmak...

A+A-

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek çeşitli şekilde yorumlanabilir. Rüyada çiçek demeti görmek; zenginliğe işaret eder. Uzak bir yakınınızdan size bir miras kalacak anlamındadır.

Rüyada çiçekçi dükkanı görmek; güzel ve mutlu bir ilişkinin başlayacağının habercisidir. Rüyada çiçek sulamak; yaptığı işlerden iyi sonuç almak ve başarı kazanmak anlamındadır.

Rüyada birden fazla ve değişik türlerde çiçek görülürse bu da hayattaki tazelenmeye, yenilenmeye ve hayırlı işlere işarettir.

Rüyada kurumuş bir çiçek demeti görmek; ölümün, üzüntünün ve yasın habercisidir. Rüyada bekar bir kişi çiçek görür ise; pek yakınca çıkacak hayırlı ve kısmetli bir kişi ile tanışacak ve evlenecek anlamındadır.

Rüyasında renkli çiçek gören kimse; dünya işlerine dalacak ve ahiret hayatından kıza bir zaman vazgeçecek, boş ve yararsız uğraşlar ile vakit geçirecek anlamındadır.

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Rüyada çiçek tohumu görmek; şansa ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin istek ve dileklerinin kısa zamanda gerçekleşeceğine, çiçekler yeşerip büyümüş ise; muradına erecek anlamındadır. 

Rüyada Çiçek Almak Görmek

Rüyada çiçek almak ve vermek hayırlıdır. Mutlu edici ve hayırlı haberlere işaret eder.

Rüyasında çiçek almak ve vermek de alınacak güzel, hayırlı ve mutluluk verici haberlere işaret eder. Aynı zamanda uzun, sağlıklı ve huzur dolu bir hayata delalettir.

Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi görmek; hayırlı bir rüyadır. Rüyada çok güzel bir çiçek bahçesi görmek ve içinde bulunmak; muardınızın tez zamanda olacağına, sıkıntınız varsa ortadan kalkacağına, talihinizin açık olacağına işarettir.  

Rüyada Ağaç Çiçekleri Görmek

Rüyada bahar zamanı ağaçta çiçek görmek; kısmet, şans ve kazanca işaret eder. Ağaçtaki çiçekler eğer beyaz, pembe ya da sarı ise bu çok daha hayırlara yorumlanır.

Rüya sahibi ağaçlardaki çiçekleri koklarsa bu o kişinin sevdiği kişiden güzel sözler ve iltifatlar duyacağına işaret eder. 

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek, evli kişiler için birlik ve beraberliğe, huzura, samimiyete ve aile içinde muhabbetin artmasına işarettir. Rüyada çiçek görmek; bekar kişilerde ise evlilik anlamına gelir.

Evli kişinin saksıda çiçek görmesi; ailesinden veya akraba çevresinden olan bekar birinin evliliğine de işarettir. Eğer saksıdaki çiçek yeşermiş, filizlenmiş ve canlı ise hayırlı, güzel ve iyi işlere, saksıdaki çiçek kurumuşsa bir ayrılığa ya da maddi zarara işaret eder.

Rüyada Güzel Kokulu Çiçek Görmek

Rüyada güzel kokulu çiçek kokusu hissetmek; rengi fark etmeksizin hayırlı şeylere işaret eder.

Çiçek eğer kokusuz ise; ama buna rağmen güzelse bu uzun ve güzel bir hayata işaret eder. Eğer çiçek kurumuşsa rüya sahibinin ecelinin yaklaştığına işaret eder.  

İçerik Tarihi: 05 Ağustos 2020 21:23

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : ,

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.