1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çikolata Görmek Ne Anlama gelir. Rüyada cikolata neyi işaret ediyor ve ne anlam taşıyor. Rüyada çikolata görmek ne demek ve ne anlamı vardır. Gördüğünüz rüyada herhangi bir yerden market bakkal ya da evin masasının üzerinden çikolata almak tabiri..

A+A-

Rüyada çikolata görmek, dostlarınızın ve komşularınızın güvenini kazanacağınız anlamına gelir. Rüyalarda çikolata görülmesi birçok insanla yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurmak anlamındadır. Dini günlerde çikolata görülmesi takva ve refaha, güzel akıbete ve hacca gitmenin işaretidir.


Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek, gören kişinin arzu ettiği ve uzun zamanadır olmasını istediği şeylere kavuşması ile yorumlanır. Rüyada çok fazla çikolata görmek bazı rüya alimlerince hakkınızda yapılacak dedikoduların olacağına yorumlanmıştır. Daha sonra bu haksız dedikodulardan kurtulup aklanacağınıza delalet eder. Çikolata görmek zorlukla kazanılan mala ve servetle tabir olunur. Bazen de çikolata görmek, sevince ve sevinçli haberleri müjdeler.


Rüyada Çikolata Görmek Ama Yememek

Çikolata görüp yememek; bu rüya sevinmeye, yakında gelecek bir müjdeye işaret eder. Elinize geçecek fırsatı veya fırsatları ailenizle veya eşinizle paylaşacağınıza delalettir. Mutluluğunuzu paylaşarak daha geniş alanlara yayılmasına vesile olacaksınız.

ruyada-cikolata.jpg


Rüyada Çikolata Yemek – Diyanet – İslami

Rüyada çikolata yemek görmek, sağlıkla yorumlanır. Çikolata yediğini gören kimsenin sağlığının düzeleceğine işarettir. Çikolata yediğinizi görmek, bugünlerde bir sağlık muayenesinden geçmeniz gerekeceğine delalettir.

cikolata-ruyassi.jpg


Rüyada Çikolata Almak Ne Anlama Gelir

Gördüğünüz rüyada herhangi bir yerden market bakkal ya da evin masasının üzerinden çikolata almak tabiri şöyledir. Uzun bir ömür yaşamanız için buna daha dikkatle eğilmeniz lazım geldiğine ve son günlerde kendinizi eğlenceye vererek vücudunuzu biraz yıprattığınıza ve ihmal ettiğinize delâlet eder.

cikolata-gormek.jpg


İkram Etmek

Rüyada birine çikolata ikram etmek, büyük bir işe işarettir. Rüyada çikolata ikram etmek insanların güvenini elde ettiğinize yorulmaktadır. Bu rüya, birçok insanla tanışıp, yeni arkadaşlıklar kuracağınızın habercisidir.


Rüyada Görülen Çikolata

Rüyada çikolata görmek; ferah ve sevinçtir. Rüyasında çikolata gören mal sahibi olur. Rüyada çikolata alın teriyle kazanılan mal demektir. Rüyada Çikolata yemekte mala delalet eder.

Rüyada çikolata almak; hayırlı bir nimet veya güzel habere işarettir. Çikolata almak halin düzgünlüğüne ve rızkın bereketine yorulur.

İçerik Tarihi: 21 Eylül 2019 23:40

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.