1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Çorba Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Çorba Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Çorba Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada; Rüyada çorba görmek, rüyada çorba görmek ne demektir, rüyada çorba görmenin anlamı nedir, rüyada görülen çorba nasıl yorumlanır, rüyada çorba görmek ne anlama gelir ve rüya tabiri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Çorba Görmek

Rüyada çorba görmek, dünyalığa, dünya malına sahip olmaya, bolluğa, berekete kavuşmaya işaret eder.

Rüya sahibinin uzun ömürlü ve sağlıklı olacağına, bir elinin yağda bir elinin balda keyfince, sevdikleriyle uzun  bir yaşam süreceği ile tabir edilir. yolunda gitmeyen bir takım işlerin yoluna girmesi, bozulan planların ve projelerin yeniden gündeme gelmesi ve bu defa başarılı sonuçlar alınması ile tabir edilir.

Rüyada çorba görmek, müjde ile gelecek olan güzel haberlere ve gelişmelere işaret eder.

Rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyeceği, her zaman kısmetli olacağına delalet eder.

Rüyasında çorba içtiğini gören bir kimse; emniyette yaşamaya, huzurlu olmaya, kolay elde edilen kazanca, istenilen güce, parasız, asalak, vurdumduymaz, sorumsuz kimseden yakasını kurtarmaya, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, istenilen, arzu edilen bir eşe, ikili ilişkilerde başarıya, bol berekete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, bonkör yabancıya delalet eder.


Rüyada Çorba Karıştırmak Görmek

Rüyada çorba karıştıran bir kimse görmek; gönül ilişkisinde başarılı olmaya, şana erişmeye, hayali kurulan bir zevceye duygusal külfeti bulunan birinden uzak duracağına, becerikli bir kimseye, zahmetsiz kazanılan rızka, karmaşadan uzak kalacağına, büyük kuvvete, yüksek talihe, verilen sözün yerine getirileceğine, kısa sürede duyulacak iyi habere delalettir. Alın teri ile kazanılan helal kazanca delalet eder. Rüya sahibi belki ekmeğini nice çilelerle kazanıyor ama yine de yanı başında duran, elini uzatsa alabileceği haram lokmaya tenezzül etmiyordur, dürüst ve yüce gönüllü bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Çorba İçmek Görmek

Rüyada çorba içen bir kimse görmek; ferahlığa, eli açık, bonkör adama, eşiyle birlikte mutlu olmaya, samimiyete, sevince kavuşulacağına, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, sakin olacağına, huzurlu olacağına, paraya gelecek berekete, vefalı dosta, sağlığını kazanmaya, servete, manevi yükü olan tanıdıktan kendini kurtarmaya delalet eder.

Rüyada çorba içmek; rüya sahibinin ayağına gelecek güzel ve büyük bir kısmeti olacağı ve bu kısmet sayesinde borçlarının çoğundan kurtulacağına, güzel uğraşlara gireceğine, aydınlık geleceğe, bir kaç hafta içinde alınacak iyi habere, imrenilen kuvvete ulaşmaya, sağlıklı bir ömre, sevenleriyle mutlu olmaya, ilişkisinin iyi olacağına, gelirin bereketli olmasına, hayırlı işler ile meşgul olacağına, bonkör akrabaya delalettir.  delalet eder.

corba-gormek.jpg

Rüyada Çorba Yapmak Görmek

Rüyasında çorba yapan bir kimse görmek; sizi kıskanan, başarınızı kabullenemeyen, kıskanç bir kişiye, kötü niyetli bir düşman eliyle zarar görmeye, sırların açığa dökülmesine, sevimsiz bir duruma gelmeye, ticaret alanında zarara delalettir.  

Rüya sahibinin kafasının karışıklığına yorulur. Kişi, bazı konularda kararsızdır, bilgili bir kimseden yardım almaya ihtiyaç duyabilir.  İşleri ters giden, bunalıma giren ve bu nedenle ne yana döneceğine bir türlü karar veremeyen tutarsız kişi haline gelir.

Rüya sahibi, yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal durumunda kalmış ve bu durumdan da bir hayli bunalmış demektir.

Rüyada çorba yapan kimse; çorbanın sıcağını hissederse, çok yakında yeni kişilerle tanışacak, sosyal durumunda düzelme yaşayacak demektir. 

Rüyada Çorba Taşması Görmek

Rüyada çorba yapan bir kimsenin çorbayı taşırması; Uğursuzluk, başına gelecek musibete, belaya, delalet eder.

Rüyasında çorbanın taştığını gören kişi için bazı zor durumlar yaşanacak demektir.

Rüya sahibinin borçlarının artacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, sıkıntılı yaşama, düşmanlığını gizleyen yabancıya, saklanan sırların ortaya döküleceğine, kötü huylu bir akraba tarafından fenalık görmeye işarettir.  

Rüya sahibi çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile ince hastalığa yakalanacağına, işlerinin bozulacağına ve bir de bunun üzerine hoş olmayan haberler duyacağına delalet eder.

ruyada-corba-gormek.jpg

Rüyada Çorba İkram Etmek Görmek

Rüyada çorba ikram etmek; maddi sıkıntılardan kurtulup işlerini düzeltmeye, iyi duruma geçmeye, sorunların ortadan kalkacağına, huzur bulacağına, akrabalar tarafından sevileceğine, dost meclisinde övgü almaya,  vefakar akrabaya, kolay elde edilen paraya, yüksek talihe, yağmura, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, taleplerin gerçekleşeceğine, iyi bir mutluluğa, devlette mertebeye çıkılacağına, beceri sahibi bir insana delalet eder.

Rüyada size çorba ikram edildiğini görmeniz; rızkın verimli ve bereketli olmasına, güvenli, mutlu yaşamaya, becerili ve hüner sahibi bir kişiye, faydalı işler ile meşgul olacağına, huzur bulmaya, bonkör akrabaya, tez zamanda duyulacak müjdeli habere, karmaşadan uzak kalacağına, hayırlı akrabaya, istek ve arzularınızın yerine geleceğine, duygusal yükü bulunan birinden uzak durmaya delalet eder.

ruyada-corba.jpg

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın 90 saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz çorba rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Çorba rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz tabirler doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Çorba Rüyasının Detayı

Çorba rüyayı görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Çorba ile ilgili yazılan yorumlar bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazın Cevaplayalım

Rüyada çorba görmek hakkında, gördüğünüz rüyada dikkatinizi çeken detayları yazmak isterseniz hemen aşağıda bulunan YORUM YAZ  bölümünden, net ve açıklayıcı bir şekilde yorum yazın. Yazdığınız yorum editörlerimiz tarafından cevap yazılacaktır.

İçerik Tarihi: 25 Mart 2020 22:24

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.