1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek ne anlama gelir ve yorumu nedir? Rüyada cumhurbaşkanını görmek diyanet, Rüyada Recep Tayyip Erdoğan görmek terfi edeceğinize,yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan.

A+A-

Bu sayfamızda Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek hakkında rüya tabirleri yer almaktadır. İnternet ortamda bulunan tabirleri en yalın haliyle ve hiç bir düzeltme yapmadan sizin için derledik.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan Görmek

Rüyada Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan görmek, Terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan kurtu­lacağınıza ve zengin olmaya delalettir.

Ayrıca; bu sayfamıza Sayın Cumhurbaşkanımız, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın resimlerini ekledik.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize, ticarette karlı işler yapacağınıza ve yoksulluktan kurtu­lacağınıza ve zengin olmaya delalettir.

Rüyada Bulunduğunuz Ülkenin Cumhurbaşkanını Görmek

Rüyada bulunduğunuz Ülkenin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rü­ya olarak kabul edilir ki her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşe­cek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir. Ya­bancı bir memleketin, ülkenin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işaret eder.

Cumhurbaskani Rüyada Recep Tayyip Erdoğan Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı Gören Kişi

Rüyada Cumhurbaşkanı gören kişi; Hayatı boyunca dert, keder ve üzüntü yaşamaz, kıtlığa, yokluğa, hastalığa düşmez, keyifli ve huzurlu bir hayat yaşar. Rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşecek, hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

Rüyada Cumhurbaşkanından Emir Almak Görmek

Rüyada cumhurbaşkanından emir aldığını görmek; Bir kimsenin rüyada devlet başkanından emir aldığını görmesi, büyüklerden gelecek nimet ve menfaate delâlet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanından Hediye Almak Görmek

Cumhurbaşkanı, kendisine dünya eşyalarından hediye verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe sahip olur.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanıyla Tokalaşmak Görmek

Cumhurbaşkanıyla kucaklaştığını, tokalaştığını, aralarında iyiliğe dair söz söylendiğini görse, Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı Eşi Görmek 

Rahat edilecek bir işe girileceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine alamet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanının Eve Gelmesi Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanının gelip kendi evine misafir girdiğini gören kimse, çok geniş dünyalığa mazhar olur.

Rüyada evine cumhurbaşkanı geldiğini ve misafir olduğunu görmek, menfaat görmeye delâlet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanını Ölmüş Görmek

Şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, berekete, görecekleri adalete, iyiliğe yorumlanır.

Cumhurbaşkanının Hasta Olarak Görmek

Dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine, sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

cumhurbaskanini-gormek.jpg

Rüyada Cumhurbaşkanı ile Çay İçmek

Mutlu bir yuvaya sahip olmaya, sorunlardan kurtulmaya, iş hayatında çok iyi bir noktaya gelmeye, sevilen bir kişi ile mutlu bir yuvaya sahip olmaya, eşler arasında yaşanan tartışmaları sonlandırmaya, hayır getirecek bir adım atmaya ve sorun yaratan kişileri aileden uzaklaştırmaya ve sevinmeye delalet eder.

Aynı zamanda, çok yakın bir arkadaşın sorunlarından kurtulmasına yardımcı olmaya alamet eder. Cumhur başkanı görmekte aynı anlamdadır.

İçerik Tarihi: 25 Temmuz 2019 08:27

Patnos / İçerik Editörü

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
22 Yorum