1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Diş Fırçalamak Ne Anlama Gelir
Rüyada Diş Fırçalamak Ne Anlama Gelir

Rüyada Diş Fırçalamak Ne Anlama Gelir

Rüyada Diş Fırçalamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Beyaz Diş Görmek, Rüyada Diş Dökülmesi görmek, Rüyada Altın Diş Görmek, Rüyada Dişin Kırılması, Rüyada Altın Diş Görmek, Rüyada Dişin Kırılması, Rüyada Diş Çektirmek. Rüyada diş çektirdiğini görmek..

A+A-

Rüyada Diş Fırçalamak Görmek

Rüyada diş fırçalamak rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyada dişlerinizi fırçaladığınız görmeniz; dini vecibelerinizi yerine getireceğinize, takva sahibi bir kimse olacağınıza ve peygamber efendimiz(s.a.v) sünnetine uyacağınıza işaret eder.

Rüyada diş fırçası kullandığınızı görmeniz; rüya sahibinin Allah’ın sevgili bir kulu olacağına, Allah’a yaklaştıracak ameller işlemesine, günahlarından arınmasına, sözünü yerine getirmesine işaret eder.


Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek hayırlı değildir. Rüyada diş görmek; rüyayı gören için hastalığa işarettir. Rüyada dişlerinizin çürüyerek döküldüğünü görmeniz; pek yakında can sıkıcı haberler alacağınıza ve üzüleceğinize işaret eder. 


Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada beyaz, muntazam ve güzel diş görmek; aile yakınlarınızın baba, amca veya dayınızın çok miktarda mal sahibi ve şan, şöhrete kavuşacağına, rahat ve huzura işaret eder. Bir başka tabire göre de, beyaz ve güzel diş görmek; şans ve kısmet olarak yorumlanır.


Rüyada Diş Dökülmesi Görmek

Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek; rüya sahibi için hayırlı değildir.  Rüya sahibi sağlıklı bir kimse ise; sağlığı bozulacak ve hastalanacak anlamına gelir.

Rüyada hasta bir kimsenin dişlerinin döküldüğünü görmesi; borçlu ise borcundan kurtulmasına, değil ise; işlerinin karışacağına, düzenin bozulacağına, büyük bir borcun altına gireceğine işaret eder.


Rüyada Altın Diş Görmek

Rüyada dişlerinin altından olduğunu görmek; rüya sahibi için hayırlıdır.

Rüya sahibinin ilim öğreneceğine, dini vecibelerini eksiksiz yapmaya çalışacağına, alim bir kimseden yardım göreceğine işaret eder.


Rüyada Dişin Kırılması Görmek

Rüyada dişinin kırıldığını görmek; borçlu ise borcunu taksit ile ödemesine, dinmeyen acı ile üzüntüye, salgın hastalığa yakanlanmaya işaret eder.


Rüyada Diş Çektirmek Görmek

Rüyada diş çektirdiğini görmek; pek hayra yorumlanamaz.

Rüya sahibi dişini isteği ile ve acı hissetmeden çektiriyor ise; hayır kurumlarına bağış yapacağına, zorla ve acı hissederek çektiriyor ise; mallarının haciz edileceğine, zor günler yaşayarak sıkıntıya düşeceğine işaret eder. 

İçerik Tarihi: 14 Aralık 2019 21:20

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.