1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Elma Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada Rüyada Elma Yemek Görmek, Rüyada Kırmızı Elma Görmek, Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak Görmek, Rüyada Elma Görmek, Rüyada Pazardan Elma Almak Görmek, Rüyada Yeşil Elma Görmek, Rüyada Elma Yemek Görmek rüya tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek; Rüyada elma görmek rüya sahibinin yakın zamanda çok güzel haberler alacağına kısmet kapılarının açılacağına delalet eder. Rüyada gördüğünüz elma kırmızı yada yeşil olması mana ve anlam olarak da rüyanızın yorumunu değiştirir.

Rüya sahibinin görmüş olduğu rüyada elma yeşil ise çevrenizde olacak karmaşalıklar dan, kavgalardan sizlerinde etkileneceğini yorumlanır fakat görmüş olduğunuz rüyada yeşil elmayı yiyor iseniz sıkıntıların geçeceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı elma görmek ise rüya sahibinin hayırlı işlere girişeceğine kısmet kapılarının açılacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi rüyasında gördüğü kırmızı elmayı yiyor ise ortaklık kuracağı bir işte büyük nasibini alacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Rüyada Kırmızı Elma Görmek; Rüyada kırmızı elma görmek hayırlı bir işe başlangıç yapacağınıza maddi ve manevi rızkınızı artıracağınıza aile içinde feraha kavuşacağınıza delalet eder.

ruyada-elma-gormek.jpg

Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak Görmek

Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak; Rüyada ağaçtan elma topladığını görmek çevrendeki maddi ve manevi sıkıntıları bulunan kişilere yardımcı olacağınıza ve rızkınızı helal yönden kazanıp paylaşacağınızı işaret eder.

 

Rüyada Pazardan Elma Almak Görmek

Rüyada Pazardan Elma Almak; Rüyada pazardan elma aldığını görmek iki farklı şekilde yorumlanmıştır. Bazı rüya alimlerine göre rüyada ağaçtan elma toplamak ve rüyada pazardan elma almak rızkınızı paylaşacağınızı delalet eder demişlerdir. Bir başka rüya yorumcusu ise rüyada pazardan elma aldığını görmek bulunduğun hanede yada çevrende kişiler arasında husumet çıkartacağınızı ve büyük kavgalara tartışmalara neden olacağınıza diye tabir etmiştir.

ruyada-yesil-elma-gormek.jpg

Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada Yeşil Elma Görmek; Rüyada yeşil elma görmek rüya sahibin çevresinde büyük olumsuzlukların kargaşaların olacağına işaret eder fakat rüya sahibi görmüş olduğu rüyada yeşil elmayı yiyor ise kavgalardan sıkıntılardan muaf olacağına yorumlanır.

ruyada-elma.png

Rüyada Elma Yemek Görmek

Rüyada Elma Yemek; Rüyada elma yediğini görmek hayırlı işlerin başlangıcı olup rüya sahibinin iş hayatında içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup refaha kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada yeşil elma yemek düşmanlarına karşı galip geleceğine de yorumlanmıştır.

 

İmamı Nablusiye Göre: Rüyada Elma Görmek; Hastalıklarınız dan kurtulup tez vakitte şifaya kavuşacağınıza ailenize ve haneniz üzerindeki gaflet ve sıkıntıların geçeceğine maddi ve manevi huzura rahata ereceğinizi işaret eder diye buyurmuştur.

İçerik Tarihi: 08 Şubat 2020 10:32

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.