1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir. Rüyada eski sevgilini görmek neye işarettir ve nasıl yorulur. Eski sevgili görmek rüyada, ne demektir. Bu sayfamızda rüyada sevgi ve rüyada görülen eski sevgili hakkında tüm rüya tabirlerini burada topladık.

A+A-

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek unutamadığınızın yada unutulmadığınızın alametidir ve bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir.

Bir kimse rüyasında eski sevgilisiyle sarmaş dolaş olduğunu görürse, rüya sahibinin amacına ulaşacağı anlamına gelir. Yeniden biri hayatınıza gireceği demektir.

Eski heyecanları yaşayacak, keyifle geçirdiğiniz günlere geri döneceksiniz.

Rüyada Eski Sevgilini Görmek Ne Anlama Gelir

Eski sevgiliyi görmek, huzur ve mutluluğa, nimet ve berekete işarettir. Eski sevgilinin yüzüne karşı sevdiğini söylemek, karşılıklı sevgi ve saygının devam edeceğine işarettir.

Rüyada Sevgiliyi Eski Görmek Ne Demek

Rüyada eski sevgiliyi görmek tek bir şekilde tabir edilmez, bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.

Bununla birlikte evli olan bir kadının ya da evli bir erkeğin rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işaret eder.

ruyada-eski-sevgili-gormek.jpg

Rüyada Eski Sevgiliyi Aramak Görmek

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek, uzun süredir aramak istediğiniz ancak bir türlü cesaret edemediğiniz birini aramak ve hatırını sormak anlamına gelir. Rüyada eski sevgilinin seni araması ise, bir süredir özlem duyduğunuz bir insandan gelen habere çok sevinmek anlamına gelir.

► Rüyada eski sevgiliyle gezmek: Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.

► Rüyada eski sevgiliyle barışmak: Ayrılığa işaret eder. Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek mutluluktur. Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder.

eski-sevgili.jpg

Rüyada Eski Sevgiliyi Evlenirken Görmek

Rüyanızda eski sevgilinizi evlendiğini görmeniz arzularınıza yakın bir zamanda kavuşacağınıza işarettir.

Evli olanların eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır.

Genel anlamda eski sevgili evliler için aile birliklerini çok daha sağlam bir hale getireceklerini alamet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Araması Görmek

Rüyada telefondan eski sevgilinin araması, duygusal durumunuzla alakalı ciddi gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada telefondan eski sevgilinin araması beklenen haberin geleceğine, bazen sırların duyulmasına, açığa çıkmasına; bazen da ortak bir iş yapmaya işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin araması emek çekmeden büyük bir paraya sahip olunacağı anlamına da gelmektedir.

Bu rüya aynı zaman da hasretin giderileceğine yorumlanır. Bazen ise iki seven kişi arasında kararlaştırılan söz kesmeye işarettir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Nişanlanmış Görmek

Rüyanızda eski sevgilinin nişanlanması, rüya sahibinin düzenli bir hayat kuracağına ve kendini mesleğine vereceğine işaret eder.

Bazı tabircilere göre eski sevgiliyi nişanlanmış görmek eğer rüya sahibi bekarsa, evlenmesinin yakın olduğuna işarettir. Aynı zamanda bu rüya sevinç ve neşeye, refah ve mutluluğa ve hayra işarettir.

sevgili-ruyada-gormek.jpg

Rüyada Eski Sevgilinin Barışmak İstemesi Görmek

Eski sevgiliyle barıştığını görmek şeklinde görülen rüya ne şekilde görülürse görülsün, hayra işarettir.

Rüyada eski sevgili barışmak istemesi, doğru yola, önceki iş ve mesleğine veya daha önce yaşadığı yere dönmeye, eski fikirlerini savunmaya devam etmeye veya hastanın iyileşmesine işarettir.

Rüyada Eski Sevgilinin Evine Gitmek Görmek

Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini görmek kırılan kalplerin barışacağına, rüya sahibi için rütbe ve makamının yükseleceğine ve kazancının bereketli olacağına işaret sayılır.

Rüyada eski sevgilinin evine gitmek aynı zamanda çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada Sürekli Eski Sevgiliyi Görmek Anlamı

Eskiden olan sevgilinizi görmenize, yenilik ve barışa tabir edilir. Umut dünyasının mahmurluğuna delalettir. Sevgilisi olduğu halde rüyasında sürekli eski sevgili sini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır.

Sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.

Yine eski olan sevgili rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. 

Rüyada eski sevgiliye sarılmak mutluluğa işarettir.

Rüyada Eski Sevgiliden Mektup Almak Görmek

Rüyada sevgiliden aşk mektup almak kişinin en çok istediği dileğinin gerçekleşmesi ve büyük bir saadet yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevgiliye aşk mektubu yazmak da sevince, ferahlığa ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek Görmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, arzu edilen şeyin elde edileceğine rüya sahibi için gelecek olan bir haberin sevinçli olacağı anlamına gelir.

Bazen rüyada eski sevgiliyi öpmek bir doğumu müjdeler. Ayrıca bekar kimseler için evlenmeye yeni bir yuva kurmayı ifade eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Gezmek Görmek

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek mutlu ve güzel günlere işaret eder. Rüya sahibi tüm isteklerine kavuşacak demektir.

İçerik Tarihi: 08 Aralık 2019 17:25

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.