1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Evin Yıkılması Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Evin Yıkılması Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Evin Yıkılması Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Evin Yıkılması Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada ev yıkmak görmek, Rüyada ev taşımak, Rüyada evin yıkılmasını görmek, rüyada evi terk etmek görmek, Rüyada bir başka kimsenin evinin yıkıldığını görmek, Rüyada duvar yıkıldığını görmek rüya tabirleri ...

A+A-

Rüyada Evin Yıkılması Görmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada evin yikildigini görmek de, ev sahibi nin ölümüne isarettir.

Rüyada bir ev veya tarihi bir eseri yiktigini gören kimseye, üzüntü, keder ve ser isabet eder.

Bir kimse rüyada kendi üzerine evinin tamaminin veya bir kisminin yikildigini görse, o evde bir insanin ölecegine veya rüya sahibine büyük bir musibet veya çirkin bir hadisenin erisecegine isarettir.

"Rüyada evinin tavaninin yikildigini gören kadinin kocasi, ölür."


Rüyada Evin Yıkılması Görmek

Rüyada evin yıkılmasını görmek, bu tür rüyalar pek hayırlı olarak yorumlanamazlar.

Rüyada evin yıkıldığını görmek, o hane içinde yaşanacak olan musibetlere, belalara, kazalara ve büyük acılara işaret eder.

Rüya sahibi çok kötü, yıkıcı ve yasla geçecek günler geçirecek ve aile bireylerinde eksilmeler ve büyük kayıplar görülecektir.

Rüyada evin yıkılması, rüya sahibinin hayatının adeta bir kabusa döneceği ve büyük acılar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada bir evin yıkılması; sıhhatin bozulacağına, üzüntüden kurtulamamasına, ticari kayba, mutsuz edici bir problemle yüz yüze gelineceğine, korkuya olmasına delalet eder. 


Rüyada Ev Yıkmak Görmek

Rüyada ev yıkmak;  Rüyada dozerle ev yıkmak; rahatı yitirmeye, fena huylu kimse tarafından fenalık görmeye, ticaret alanında problemlere, sıhhatin yitirileceğine, üzülmeye delalettir.

Rüyada kepçe ile ev yıkmak; alın teriyle elde edilen ganimete, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya, bol gelire, beceri sahibi bir kişiye, gelire gelecek fazlalığa, güzel işler yapacağına, sakin yaşayacağına, güvende yaşamaya, karlı işler gerçekleştireceğine, işte mertebeye ulaşılacağına, mutlu zamanlara delalet eder.


Rüyada Ev Taşımak Görmek

Rüyada ev taşımak; yetenekli bir insana, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, mülke gelecek fazlalığa, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, mutlu olmaya, hatırı sayılır kuvvete ermeye, ferahlığa, iş yerinde terfiye, verdiği sözü tutmaya, şana erişileceğine, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada bir başka kimsenin evini taşıdığını görmek; tatlı dilli yaşlı kimseye, hünerli bir insana, vefakar dosta, iyi uğraşlara, uzun ömre, taleplerin yerine geleceğine, kazanca gelecek artışa, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, mutlu olmaya, birikmiş servete, hayali kurulan bir mutluluğa işaret eder.


Rüyada Evi Terk Etmek Görmek

Rüyasında evini terk ettiğini gören bir kimse; zahmetsiz kazanılan servete, uzun ömre, bol kazanca, karlı işler içinde bulunacağına, varlıklı amire, isteklerin yerine geleceğine, huzur bulmaya, hüner sahibi bir kimseye, dostlarıyla birlikte yaşamaya, mutluluğa, hayali kurulan bir eşe yorulur.

Rüyada bir başka kimsenin evini terk ettiğini görmesi; güzel işlere, ferahlamaya, bol kazanca, kolay elde edilen mala, istenilen bir geleceğe, refah dolu yarınlara, kısa zamanda duyulacak iyi değişimlere, sıcakkanlı yaşlı akrabaya, güvenli kalmaya, ikili ilişkilerinde elde edeceği başarıya, sağlıklı hayata delalet eder.

ev-yikilmasi-gormek.jpg


Rüyada Başkasının Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada bir başka kimsenin evinin yıkıldığını görmek; O hane halkı arasında yaşanacak olan sıkıntılı ve acı günlere delalet eder. O ailenin üzerinde kara bulutların dolaştığı, bir yakınının ölüm haberi ile sarsılacağı anlamına gelir.

Rüyada başkasının evinin yıkıldığını görmek ve bir şey yapamamak; rüyayı gören kimsenin rahatının kaçacağına, fenalığını gizleyen akrabaya, yoksulluğa, sıkıntılı yaşama delalet eder.


Rüyada Ev Çökmesi Görmek

Rüyada evinin çöktüğünü gören bir kimse; rüya sahibinin üzüntüden çöküp, yataklara düşeceğine ve daha sonrada pençesinden kurtulamayacağı bir hastalığa yakalanacağına tabir edilir.

Büyük uğursuzluktur. Rüyada ev çöktüğünü gören kimse; içinden çıkılması zor bir sorunla yüz yüze geliceğine, korkulanın başına gelmesine, yalancı kimseye, rahatı kaybetmeye, parasal probleme yorulmaktadır. 

ruya-ev-yikmak.jpg


Rüyada Duvar Yıkılması Görmek

Rüyada duvar yıkıldığını gören kimse; uğursuzluktur. Aile içinde baş gösterecek olan büyük krizlere, fikir ayrılıklarına, kötü ve üzücü haberlere, yıkıma, geçim sıkıntısına ve hastalıklara, zarar görülmesine, sıhhatin yitirileceğine, rahatı yitirmeye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna delalettir.

Rüyada duvar yıktığını gören kişi; ticaret alanında sıkıntıya, kederden kurtulamamaya, korkuya olmasına, rahatının kaçacağına, kıymet kaybetmeye delalet eder.

İçerik Tarihi: 10 Ocak 2020 23:19

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.