1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Evlat Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Evlat Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Evlat Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Evlat Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Evlat nasıl yorumlanır, Evlat rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Evlat rüya tabiri ve tabirleri. Rüyada evladınızın veya evlatlarınızın öldüğünü görmek düşündüğünüzün aksine onların herkes

A+A-

Rüyada Evlat Görmek

Rüyada bekar bir kadının kız evlat sahibi olduğunu görmesi; pek yakında karşısına çıkacak hayırlı kısmete, varlığa, hayırlı ve şerefli bir kimse ile tanışacağına, mutluluk bulacağına delalet eder.

Rüyada bir kadın kız evlat sahibi olduğunu görürse; hayırlı ve bereketli bir yıl geçireceğine, erkek evlat ile müjdeleneceğine, servet ve paraya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada erkek evlat görmek maddi açıdan zenginliğe yorumlanmaktadır. Rüyada bekar bir kimsenin erkek evlat görmesi ise zenginliğe ve maddi olarak sizi güzel şeylerin beklediğine yorumlanmaktadır.

Bir başka rivayete göre ise; eğer anne, rüyada kız evladını gördüyse geçim sıkıntısına, dara düşmeye delalet eder.

ruyada-evlat-gormek.jpg

Rüyada Evladınızla Oyun Oynamak

Rüyada evladınızla oyun oynadığınızı görmeniz; bu günlerde işlerinizin yoğunluğu artacak, çok çalışacaksınız demektir.

Rüyada kız evlat ile oynadığınızı görmek; karmaşadan uzak olacağına, sevince erişileceğine, güvende kalmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, cömert adama, vefakar çocuğa yorulur.

Rüyada evladınızla oyunlar oynadığınızı gördüyseniz işlerinizin, çalışmalarınızın yoğunluğu nedeniyle hasretini çektiğiniz evinize ve ailenize, özellikle evlatlarınıza duyduğunuz özlem olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Evladınızın Öldüğünü Görmek

Rüyada evladınızın veya evlatlarınızın öldüğünü görmek düşündüğünüzün aksine onların herkes için hayırlı işler yapıp hayırlı birer insan olacaklarına, merhametli ve vicdan sahibi olacaklarına, delalet eder.

Bu yüzden büyüklerimiz rüyada öldüyse ömür katmışsın demektedirler. Rüyada bir kimse evladının ölüğünü görse; yeni bir bebek sahibi olacağına, misafiri geleceğine, sevecen genç tanıdığa, sağlıklı yaşamaya, güzel kısmete, yetenek sahibi bir kişiye, refah dolu yarınlara delalet eder.

Rüyada Evladını Dövmek

Rüyada evladını dövdüğünü ve ağladığını gören kimse; sevinçli haberler alıp sevineceğine, eline helal para geçeceğine, feraha çıkacağına, sorunlardan uzak yaşayacağına, kazançlı yarınlara, vefalı çocuğa, verimli uğraşlar yapacağına, yüksek mertebeye çıkacağına, zahmetsiz, emeksiz kazanılan mala, mirasa konacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, mutluluğu bulmaya delalet eder. 

Rüyada Evladınızın Elinizi Öptüğünü Görmek

Rüyada evladınız sizin elinizi öpüyorsa; iş hayatında ve yaşamda sizin dualarınıza ihtiyacı olduğuna, ahiret işleri ile uğraşıp Allah katında mübarek bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada evladınız, çocuğunuz elinizi öpüp hayır duanızı almışsa onlara güzel ve iyi bir gelecek sunduğunuza ve hayırlı birer insan olacaklarına, dinine ve inançlarına bağlı kimseler olacaklarına delalet eder. 

ruyada-evlat-gormek-ne-anlama-gelir.jpg

Rüya tabirciler bazı kelimelerdeki tabirleri fazla bir anlam taşımadığından ya da sadece bir anlam taşıdığından uzun uzadıya yorumlamak yerine kısa ve öz olarak yorumlamışlardır. Bu evlat kelimesindeki gibi genelde maddi açıdan bir servete veya zenginliğe yorulan tabirde olduğu gibi kısa ve öz olarak sizlere sunduk.

Rüyanızı tam olarak yorumlayabilmeniz için rüyada gördüğünüz diğer nesnelerin de ne anlama geldiğine bakmanızı öneririz. Sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüyanızdaki nesneler tek tek ele alıp tabirlerine baktıktan sonra ortaya bir bütün halinde çok daha iyi bir çıkacaktır.

Gördüğünüz rüya hayrola. Evlat görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız. Sitemizin editörleri en yalın haliyle rüyanız "Evlat" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz 2 rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Evlat rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Evlat rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Evlat ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 11 Nisan 2020 13:15

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.