1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Gebelik Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Gebelik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Gebelik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Gebelik Görmek Ne Anlama Gelir? rüyada gebelik görmek, rüyada kadının kendini gebe olarak görmek, rüyada erkeğin kendini gebe olarak görmek,rüyada gebe kadın görmek, rüyada genç kızın kendini hamile görmesi, rüyada eşini hamile görmek,rüyada hamile

A+A-

Rüyada Gebelik Görmek

Rüyada gebelik görmek, gebelik rüyaları için çok da hayırlı denmez. Rüya sahibini büyük kederler ve sıkıntıların beklediği ve ne kadar bu durumlardan kurtulmak istese de başarılı olamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında içinden çıkılması çok zor problemlerle karşı karşıya kalacağına ve ne kadar uğraşsa da bir türlü sıkıntıları çözemeyeceğine bir işaret olabilir. 


Rüyada Kadının Kendini Gebe Olarak Görmek

Rüyada kadının kendini gebe görmesi, mal varlığında artışa, aile büyükleri, konu komşu ve akrabalar tarafından takdir edilip, örnek insan muamelesi yapılmasına işarettir.


Rüyada Erkeğin Kendini Gebe Olarak Görmek

Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi, geçmişte yaşanmış üzüntü verici olaylardan ötürü bir sır sakladığını ve bunu kimsenin öğrenmesini istemediğine işarettir.


Rüyada Gebe Kadın Görmek

Rüyada gebe kadın görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı ve sosyal hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğine ve bu sebepten stres altında olduğuna işarettir. Bu durumun uzunca süreceği ve ruhsal dengesinde sorunlar çıkacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyada Genç Kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada genç kızın kendini hamile görmesi, yaptığı cahillikler yüzünden ailesini kedere boğmasına ve onlara üzüntü yaşatmasına işarettir. Bazı kaynaklar da bu rüyayı kendisine uygun olmayan bir eşle bir ilişki içerisinde olduğu şeklinde yorumlar.


Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, rüyayı gören kişinin, bir işe girip bu işten kazanacığı parayla yeni ve daha büyük işlerin kapısını aralayacağına işarettir.


Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek, rüya sahibinin evlenip, çocuk yapıp, mutlu bir yuva kurmaya çok hasret kaldığına işarettir.

İçerik Tarihi: 17 Aralık 2019 22:38

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.