1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gelinlik giymek ne anlama gelir; gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. Rüyada gelinlik gören bekarsa evlenir. Rüyasında giydiği gelinlik kirli ise kötü ve belirsiz bir evliliğe işarettir. Genç kızın rüyada gelinlik giymesi güzel, müjdeli

A+A-

Rüyada Görülen Gelinlik

Genç kızın rüyada gelinlik giymesi güzel, müjdeli haberlere, iyi günlere mutlu bir hayat anlamına gelir. Gelinlik giymek neşe ve sevinç demektir. Gelinin eve gelmesi ev halkı için bolluk, genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi ise arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine çıkar.


Rüyada Gelinlik Görmek

Gelinlik giymek sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi Aile için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işaret eder.

gelinlik.jpg


Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek Görmek

Rüya sahibinin şeref ve şanına, evlada, güzelliğine, nimet ve hayıra, üzüntü keder ve hastalıktan kurtulmaya çıkar. Beyaz gelinlik giyildiğini görmekse heybet, vakar ve övünmek demektir. Rüyada bekar bir kızın bembeyaz gelinlik giydiğini görmesi, mutlu bir evlilik yapacağına alamettir.


Rüyada Kırmızı Renkli Gelinlik Görmek

Başarı, huzur, mutluluk, refah, zenginlik demektir. Kırmızı gelinlik giymek kadınlar için hayır ve erkekler için fenadır. yeni bir yaşama da işaret eder. Kırmızı gelinlik giymek mevki ve hayırlı bir rızıktır. Ayrıca rüyada görülen kırmızı gelinlik ne kadar temizse mutluluk derecesi de o kadar güzel olur. Allah rüyanızı hayr etsin.


Rüyada gelinlik giymek; temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. 


Rüyada gelinlik gören bekarsa evlenir. 


Rüyasında giydiği gelinlik kirli ise kötü ve belirsiz bir evliliğe yorumlanır.


Rüyada giydiğiniz gelinlik siyahsa evliliğinizde karşınıza çıkacak bazı sorunlara işarettir.


ruyada-gelinlik.jpg


Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir

Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura işaret eder.


Rüyada gelinlik görmek; daima iyiye yorumlanır. Gelin huzur, neşe, güzel haber ve yaklaşan güzel günler anlamına gelir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işaret eder. Gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.


Rüyada Genç Kızın Rüyada Gelinlik Giymesi

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir. Rüyada bir gelinlik giymek genç kız için evliliğe, orta yaşlı kadınlar için ise sevinç ve sürura işarettir.

gelinlik-gormek.jpg

 

İçerik Tarihi: 19 Ağustos 2019 14:53

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.