1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Göz Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Göz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Göz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Göz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında gözlerinin kör olduğunu gören bir kimsenin çocuğu ölür. Rüyada göz gören kimsenin yıldızının düşük olduğu ve bu nedenle de çabuk nazar olduğu da söylenebilir. Rüyada biriyle göz göze geldiğini gören kişi hayır.

A+A-

Rüyada Göz Görmek

Rüyada göz görmek bu rüya pek hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi için göze gelmek, nazar anlamını taşır.

Rüya sahibinin diğer insanlar tarafından kıskanılması, başarısını çekemeyen insanların varlığı anlamına gelir. Rüyada görülen göz aynı zamanda hidayet, gönül gözü anlamına da gelir.

Rüyasında gözlerinin kör olduğunu gören bir kimsenin çocuğu ölür. Rüyada göz gören kimsenin yıldızının düşük olduğu ve bu nedenle de çabuk nazar olduğu da söylenebilir. 

Rüyada göz aynı zamanda kişinin din ve Allah’a olan inancının da temsilcisidir. Bu kişinin empati yapma yeteneği gelişmiş ve çevresi ile olan ilişkilerinin başarılı olduğu anlamına gelir.

Herkes tarafından sevilen ve saygı gören, sözü dinlenen, imrenilen bir kimsedir. 


Rüyada Göz Renginin Değiştiğini Görmek

Rüyada göz renginin değiştiğini görmek çeşitli şekillerde tabir edilir.  Gözlerinin ışıkla dolduğunu gören kimse için, hayırlı haberlere, sevinçli ve huzurlu günlere delalet eder.

Gözlerinin kırmızı olduğunu gören kişi zor ve kendisini alt üst edecek günler geçirecek demektir. Gözlerin renk değiştirerek yeşil olduğunu görmek güzel ameller işlemeye, hayır işleriyle uğraşmaya, siyah olduğunu görmek ise, yoksul, parasız ve kötü günlere işaret eder.


Rüyada Göz Çıkması Görmek

Rüyada göz çıkması, zarar ve ziyana, sağlığın bozulması ve kişinin hastalanması şeklinde yorumlanır. Diğer tabire göre ise, maddi ve manevi bir ziyana uğramaya, üzülmeye ve içine kapanmaya delalet eder.


Rüyada Göz Morarması Görmek

Rüyada göz morarması başka bir kimsenin size yol göstereceğine, bu bilgiler ışığında işlerinizin çözüme kavuşacağına delalet eder. Gereksiz uğraş ve işlerden uzak durmanız konusunda bir uyarı anlamı taşır. 


Rüyada Göz Göze Gelmek Görmek

Rüyada biriyle göz göze geldiğini gören kişi hayırlı,uğurlu, maharetli bir kısmet ile tanışacak ve gönül işlerinde başarılı olacak anlamına gelir. 


Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek tanışacağınız hayırlı bir kimse ile yuva kuracağınıza, mutlu olacağınıza, sonu nikah ile bitecek evliliğe delalet eder. 

İçerik Tarihi: 16 Temmuz 2020 16:54

Etiketler : ,

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.