1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada hapishane görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Zorluklarla mücadele ederek olayların ve işlerin üstesinden gelmeniz gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Rüyada hapishaneye girmek, İki şekilde.

A+A-

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Zorluklarla mücadele ederek olayların ve işlerin üstesinden gelmeniz gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Çevrenizdeki insanlarla zor anlaşacağınıza, bir takım zorluklarla karşılaşacağınıza delalet eder. Öyle ki bu insanlar çok yakın çevrenizden olan insanlardır.

Eşiniz, çocuğunuz, akrabalarınızla aranızın bozulacağını haber verir. Bu insanlara karşı ne kadar hoş görülü davransanız bile onları mutlu etmeniz zordur. Sizi zor anlar bekliyor demektir. Sabırlı davranmalı ve olayların üzerine gitmemelisiniz.  

Yaşadığınız zor olaylardan kendinize ders çıkarmalı ve olabilecek anlaşmazlıklara karşı tedbirli olmalısınız. Bir takım haksızlıklara uğramanız, anlaşılmamanız normaldir.

Hayal kırıklığı yaşacaksınız anlamına gelir. Yapmadığınız bir davranış karşısında zor durumda kalacak ve yargılanacaksınız, çok üzüleceksiniz. Siz yine de serinkanlı davranın ve bu olayların sizi derinden yaralamasına izin vermeyin.

Bu rüya bazen de makam ve rütbe sahibi kişilerden yardım göreceğinizle de yorumlanır.


Rüyada Hapishane Kapısı Görmek

İki şekilde tabir edilir: Rüyada hapishanenin kapısını kapalı olarak görmek, pek yakında sizi üzecek bir haber alacağınıza, başınızın derde girip hapse düşeceğinize, sıkıntılar yaşayacağınıza delalet eder.

Hapishanenin kapısı açık ise; mahkum iseniz esaretten kurtulup özgür olacağınıza, yaşadığınız sıkıntı ve zorlukların son bulacağına, sevince ve mutluluğa delalet eder.


Rüyada Mahkemeye Çıkmak Görmek

Rüyada mahkemeye çıktığını gören kimse; Allah inancı kuvvetli, imanlı ve Yüce Allah’a olan saygısı, sevgisi ve ahirete olan inancı ile pek sevgili bir kul olduğuna müjdedir.

Rüyayı gören kimse hak yemez, garip ve düşkünlerin yardımcısı, amel ve iman sahibi bir kimse olur.

Ahiret hayatı için çalışmalar yapacağınıza, helal kazanca kavuşacağınıza, adil ve cömert olacağınıza, yoksul kimselere yardım edeceğinize Allah katında sevilen ve övgüye değer bir kimse olduğunuza, merhametli olmaya delalet eder.  


Rüyada Hapishaneye Girmek Görmek

Rüyada hapishaneye girmek, İki şekilde tabir edilir. Yolunda giden işlerinizin, ticaret hayatınızın varsa özel ilişkilerinizin birden değişeceğine, bu olumsuz değişiklikle üzüleceğinize delalet eder.

Diğer bir tabiri ise; uzun ve sağlıklı yaşayacağınız ömür ile tabir edilir.


Rüyada Hapishane Ziyaretine Gitmek Görmek

Rüya sahibinin yapacağı işlerden önce bir danışmana ihtiyaç duyacağına delalet eder.

Fikir danışmak, tavsiyeler almak isteyecek ve işlerinizi buna göre düzenleyeceksiniz anlamındadır.

Yakın çevrenizde bir akrabanızdan yardım alacak ve başarılı olacaksınız. Rüya sahibi için bol kısmete, bereketli kazanca, helal kazanılacak gelir ile de tabir edilir.


Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek

Rüyada kapalı bir hapishaneden çıktığını görmek; rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri sonuçlanmayan işlerinin çözüme kavuşacağına, üzüntü ve sıkıntısından kurtulacağına, rahat ve mutlu günlerin yakın olduğuna delalet eder.

Yaşanan olumsuzluklar sonrası hem fiziksel hem de ruhsal rahatlamanız mümkündür. Sizin için hayırlı bir rüyadır.

İçerik Tarihi: 14 Temmuz 2020 22:41

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.