1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında havuz gören kişi bu yüce gönüllü kişiden yardım görecektir. Rüyada havuz görmek hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Havuza giren dibe kadar inmeyi başaran kişi birine âşık olacak ve onun peşinden koşacak demektir

A+A-

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek cömert, geniş gönüllü, hayır sever ve ulu hislere sahip olan bir kişiye delalet etmektedir. Rüyasında havuz gören kişi bu yüce gönüllü kişiden yardım görecektir.

Havuzun içinde temiz su olması çok iyidir, bu rüya sahibinin bahtının ve şansının açık olduğuna, hep ileri gideceğine ve başarılı işler yapacağına işaret eder. Ve kişinin sıkıntılarından, yaşadığı üzüntü ve zorluklardan tamamen kurtulacağına işaret etmektedir.

Eğer bir kimse havuzda dini bir vazifeyi yerine getirdiğini görürse tüm sorunlarından feraha çıkar. Bazı rüya tabirlerinde havuz kadına işarettir. Eğer havuz doluysa hem hoş hem de aklı başında bir kadına işaret eder.

Dolu bir havuzdan su içtiğini gören kişinin de bu özelliklere sahip bir bayanla evleneceğine işaret eder.

Rüyada Havuza Bakmak Görmek

Rüyada havuza bakmak güzel ve hayırlı şeylere işaret eder. Havuzdaki su temizse rüyayı gören kişinin yükselişte olan bir başarı içinde olduğuna delalet eder.

Eğer temiz değilse problemlerin ve huzursuzlukların yeniden ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Boş Havuz Görmek

Rüyada boş bir havuz görmek hayra alamet değildir. Havuzda su olmayışı ve havuzun kurumuş olması ise iyi olarak tabir edilmez.

Rüyada Havuzda Abdest Almak Görmek

Rüyada havuzda abdest almak çok iyidir. Bu, rüya sahibinin hayırlısıyla sıkıntılarından, bunalımdan, hastalıktan ve üzgün olmasından kurtulacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Havuzda Yüzmek Görmek

Rüyada havuz görmek hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Havuza giren dibe kadar inmeyi başaran kişi birine âşık olacak ve onun peşinden koşacak demektir.

Eğer rüya sahibi kendini havuzun içinde boğulurken görürse bu rüya sahibinin yaşayacağı çetin günlere delalet eder.

Rüyada Havuzdan Su İçmek Görmek

Rüyada havuzdan su içmek çok iyidir. Rüya sahibi yüreği zengin bir kişinin aracılığıyla berekete ve kazanca sahip olacak anlamına gelir.

İçerik Tarihi: 11 Temmuz 2020 00:04

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.