1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Hayız Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Hayız Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hayız Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hayız Görmek nedir ve ne anlama gelir? Rüyada görülen hayız neyi ifade ediyor ve ne anlam taşıyor. Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup...

A+A-

Rüyada Kadın Hayız Olduğunu Görmek

Bir kadin rüyada hayız olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocası ile beraber bulundukları şehirden göç ederler.


Rüyada Ay Hali görmek

Rüyasında bir kadın ay hali olduğunu görse, şayet çocuğu olmuyor (kısır bir kadın ise), bu gördüğü rüya onun çocuğu olacağına işaretle yorumlanır.


Bazı tabirciler, rüyada hayız (ay hali) olduğunu görmek, ya­lan söyleneceğine işarettir, demişlerdir.


Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve isteklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile kalıp çocuk dünyaya getirmelerine, Hamile kadının hayız olduğunu görmesi oğlu olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kan.)


Hayızdan kesilmiş bir hanımın rüyada ha­yız olduğunu görmesi, bir çocuk doğuracağı­na delâlet eder.Erkeğin rüyada hayız olduğunu görmesi, kendisine helal olmayan bir kadınla cinsi münasebette bulunmasına işâret eder. 


Bazen erkeğin kendisini hayız olarak gör­mesi, yalan söylemesine işâret eder.Hanımının hayız olduğunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin yasaklanmasına ve arzusuna kavuşmadan mahrum olmasına işâret eder. Yine hanımının hayız olduğunu görmek, rüya sahibinin iş ve mesleğinde durgunluk ol­masına işârettir.


Rüyada hamile bir kadının hayız olduğunu görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına işârettir.Yine rüyada hayız olduğunu görmek, din­de. oruç ve namazda noksanlık ile tabir olu­nur. 


Bir kadının rüyada hayız olduğunu görme­si, günâh bir işe bulaşmaya işâret eder. Bazen de rüyada hayız olduğunu görmek, hastalık ile tabir edilir.

İçerik Tarihi: 20 Eylül 2019 21:14

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.