1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Hıçkırarak Ağlamak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Hıçkırarak Ağlamak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak Ne Anlama Gelir ve neye işarettir. Rüyada Hıçkırarak Ağlamak görmek nasıl yorumlanır. Ayrıca Rüyada hıçkırarak ağlamak sevineceğinizin işaretidir. Rüyada hıçkırarak ağlamak, daha önce işlenen suçları ve günahları hatırla.

A+A-

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak Görmek

Rüyada hıçkırarak ağlamak, daha önce işlenen suçları ve günahları hatırlayıp pişmanlık duyarak ağlamak zor durumlardan kurtulmaya, sessizce ağlamak, sevince ve feraha, sesli ağlamak, bir belaya bulaşılacağına işarettir. Ayrıca Rüyada hıçkırarak ağlamak sevineceğinizin işaretidir.


Rüyada Ağlamak Görmek

Rüyada ağlamak bazen sevinç, bazen de kedere yorumlanmıştır Rüyada yüksek sesle ve feryat ederek, elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek, hıçkırarak, yakasını paçasını yırtarak ağladığını görmek, uyanıkken bu şekilde ağlamaya delalet eder. Rüyada Allah korkusundan, Kur'ân-ı Kerim dinlemek veya hatalarını hatırlayarak ağlamak, ferah ve sevince ve iyi akıbete delâlet eder. Ve yine ağlamak, yüce Allah'tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için de yağmura delâlet eder. Çünkü gözyaşı olan yere rahmet iner. Ağlamak bulunmaz sermayedir.


Ebu Said El-Vâiz Yorumu

Ebu Said El-Vâiz: Rüyada tanıdığın birinin ölümüne ağladığını görmek, keder ve hüzne delâlet eder. Ağlamadığı halde gözlerinden yaşlar aktığını görmek, murada ermeye ve sevince işarettir.

İçerik Tarihi: 20 Eylül 2019 22:27

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.