1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eşyaların Çalınması Görmek,Rüyada Hırsız Görmek,Rüyada Eve Hırsız Girmesi Görmek,Rüyada Hırsıza Tepkisiz Kalmak Görmek,Rüyada Hırsızlık Yapmak Görmek,Rüyada Hırsız Yakalamak Görmek,Rüyada Hırsız Öldürmek Görmek

A+A-

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyanızda hırsız görmüşseniz, bir sıkıntıyla karşılaşacaksınız demektir. Bu bir hastalık ya da yakınlarınızla yaşadığınız bir tatsızlık olabilir. Ancak ne olursa olsun unutmayın ki her şerrin sonunda bir hayır vardır. Rüyada görmenin iyi tarafları da vardır. Kısa sürede evleneceğiniz ya da misafir ağırlayacağınız anlamına da gelebilir.


"Hırsız görmenin diğer anlamlarından bazıları ise zina ve kurnaz bir kişi tarafından kandırılmaktır. Etrafınızda sizi kötüleyen ve sizin iyiliğinizi istemeyen insanlar olabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi zinaya ya da başka bir günaha karışabileceğiniz anlamına da gelebilir."


Rüyada Eve Hırsız Girmesi Görmek

Rüyanızda eve giren hırsızla mücadele etmeniz, hayatınızda bazı sıkıntılar yaşadığınız ve bu yaşanan durumlara üzüldüğünüze delalet eder. Hırsızın eve girip bir şey çalmadan çıkması, bir tabire göre yakınlarınızdan birinin hastalanıp iyileşeceğine, başka bir tabire göre ise bir sorunun daha yaşanmadan önleneceğine delalet eder. 

hirsiz-grmek.jpg

Hırsız size zarar vermiş ve eşyaları çalıp gitmiş ise, bir yakınınızın problemleri olacak ve siz de buna üzüleceksiniz demektir. 

Ayrıca rüyada hırsız görmek, rüyayı gören kişinin evinde bekar kız var ise, bu kızın yakın zamanda evleneceği anlamına da gelir. 

Eğer hırsız olan siz iseniz hayatınızda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Eğer evinize giren hırsızı yakalamışsanız, düşmanlarınızı yeneceksiniz demektir.


Rüyada Eşyaların Çalınması Görmek

Hırsız eşyalarınız çalmışsa ve siz nerede olduklarını bilmiyorsanız, yaptığınız bir davranış büyükleriniz tarafından onaylanmayacak anlamına gelir.


Rüyada Hırsıza Tepkisiz Kalmak Görmek

Hırsızlığı görüp kenarda duruyorsanız, yakın zamanda elinize haram mal geçecek demektir.


Rüyada Hırsızlık Yapmak Görmek

Başka bir hırsızla beraber başka birisinin malını çalmanız, işinizden çıkarılacağınız anlamına gelebilir. 

Başka bir tabirde ise rüyada hırsızlık yapmanın, sevilen dostlardan yardım geleceği anlamına geldiği söylenir. 

Eğer bir öğrenci rüyasında hırsız görmüş ise, derslerinin iyiye gideceği anlamına gelir.


Rüyada Hırsız Yakalamak Görmek

Hırsızı yakalayarak polise teslim etmişseniz, işlediğiniz bir davranışın yanlış olduğuna karar vererek pişmanlık duyacağınıza delalet eder. 

Hırsız yakalamakla ilgili bir diğer tabir ise hasımlarınızı yeneceğiniz ve onlardan üstün seviyeye ulaşacağınız anlamına gelmektedir.


Rüyada Hırsız Öldürmek Görmek

Hırsızı yakalamak ve öldürmek, yaşanan hastalıkların geçmesi demektir.


Rüyada Hırsızın Ezan Okuması Görmek

Eğer hırsız rüyanızda ezan okuyorsa, başarılarınızın herkes tarafından konuşulacağı anlamına gelir.


Rüyada Hırsız Görmek Psikolojik Anlamı

Rüyanızda gördüğünüz hırsız, aileniz,çocuklarınız ve eviniz gibi sizin için değerli olan şeyleri kaybetmekten korktuğunuz anlamına gelir. 

Eğer hırsız siz iseniz, yaşadığınız arkadaşlıklarda pişman olduğunuz şeyler yaptığınız anlamına gelir. 

Rüyada hırsızlık yapmak, bazı şeylerin yokluğunu hissettiğiniz anlamına geldiği gibi, kendinize çok yüksek hedefler koyduğunuza da delalet eder.

İçerik Tarihi: 24 Aralık 2019 19:42

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.