1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada İntihar Etmek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada İntihar Etmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada İntihar Etmek Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada; Rüyada intihar etmek görmek, rüyada intihar etmek görmek ne demektir, rüyada intihar etmek görmenin anlamı nedir, rüyada görülen intihar etmek nasıl yorumlanır, rüyada intihar etmek görmek ne anlama gelir ve rüya tabiri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada İntihar Etmek Görmek

Rüyada intihar etmek, sinsi, düşmanlığını saklayan dosta, sevimsiz, yalan söyleyen insana, fakir hale düşmeye, kötülük görmeye, sorumsuzluktan dolayı mağdur olmaya, hilekar bir insana delalet eder.

Rüyada intihara kalkıştığını gören bir kimse; iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar ederek yıkılmasına ve üzülmesine tabir edilir.

Rüyada intihar etmek, musibetler yaşamaya, belalara bulaşmaya, kaza geçirmeye, kötü insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Bu rüyanın hayır getirecek ve elle tutulacak iyi bir tarafı yoktur ne yazık ki.

Rüya sahibi için dert, sıkıntı, üzüntü, şüphe, kuruntu ve korku anlamına gelir.

Rüyada intihar etmek, rüya sahibinin korkusundan ve üzüntüsünden günlerce evden dışarı çıkamayacağı günler yaşayacağına yorulur.

intihar.jpg

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek ve yardım etmeye çalışmak; bir başkası yüzünden sıkıntıya neden olacak olaylar yaşanmasına tabir edilir.

Rüya sahibi için zorlanacağı, sabrını tüketeceği ve strese gireceği bir dönem geliyor diye yorumlanır.

Rüya sahibi zor da olsa bugünleri atlatmak için gayret göstermek ve mantıklı hareket etmek zorundadır aksi taktirde daha çok üzülecek ve daha çok kaybedecek demektir.

Rüyasında intihar eden birinin birden kaybolduğunu görmek; içinde bulunduğu bunalımlı durumdan pek yakında kurtulacağına, muradına ereceğine, eline hiç ummadığı bir yerden para geçeceğine ve rahat edeceğine delalet eder.


Rüyada İntihara Kalkışmak Görmek

Rüyasında intihara kalkıştığını gören kişi, gerek iş gerekse özel hayatı ile ilgili çok kötü olaylar yaşayacak, neredeyse yaşamdan elini eteğini çekip, iç dünyasının kararacağına, can sıkıntısına, derin üzüntüye, odasına kapanıp günlerce yemek yemeyip, konuşmayacak duruma gelecek diye ifade edilir.  

Rüyasında intihar etme eğiliminde olan, intihara kalkışan bir kimse; iş ve sosyal hayatında yaşayacağı sıkıntılara, iş istifasına, maddi ve manevi zarara, iflas ile sonuçlanacak iş yaşamına delalet eder. Aynı zamanda kötü ve olumsuz haberler almak anlamına gelir.

intihar-etmek-gormek.jpg

Rüyada İntihar Etmek Ama Ölmemek Görmek

Rüyasında bir köprüden atladığını ve intihar etmeyi başardığını ama yine de ölmeyerek hayatta kaldığını gören kimsenin hayatında bazı köklü ve derin değişiklikler olacak demektir.

Bu köklü değişikliklerin nedeni rüya sahibinin bazı olumsuz karar ve tercihlerinden kaynaklanacak demektir.

Rüyada bir iple intihar ettiğini fakat ölmediğini görmek, ulu bir kimseden yardım göreceğine, ömrünün uzun olacağına, manevi değer kazanacağına, ahiret işleri ile meşgul olacağına delalet eder. 


Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek Görmek

Rüyada intihara teşebbüs ettiğini ölmediğini görmek; yeni bir hayata başlayacağına, işte başarıya, uzun soluklu gönül ilişkisi yaşayacağına delalet eder.

Rüyada intihar teşebbüsünden vazgeçmek; yakın zamanda alacağı bir miras haberi ile işlerinin yoluna gireceğine, yeni iş kuracağına, yolculuğa çıkıp dinleneceğine, sıkıntı ve üzüntü veren günlerin geride kaldığına delalet eder.

Rüya sahibinin yeni kararlar almak üzere olduğu anlamına gelir. Rüyasında intihara teşebbüs ettiğini gören kişi kafasında bazı plan ve projeler yapıyor ve bu fikirlerin olgunlaşmasını ve gerçekleşmesini bekliyor demektir.

Fikirler tamamen kafasına yatmaya başladığı vakit bu kararları uygulamaya geçirecek demektir.


Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın 90 saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz intihar etmek rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. İntihar Etmek rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz tabirler doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.


İntihar Etmek Rüyasının Detayı

İntihar Etmek rüyayı görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan İntihar Etmek ile ilgili yazılan yorumlar bilgilendirme amaçlıdır.


Yorum Yazın Cevaplayalım

Rüyada intihar etmek görmek hakkında, gördüğünüz rüyada dikkatinizi çeken detayları yazmak isterseniz hemen aşağıda bulunan YORUM YAZ  bölümünden, net ve açıklayıcı bir şekilde yorum yazın. Yazdığınız yorum editörlerimiz tarafından cevap yazılacaktır.

İçerik Tarihi: 27 Mart 2020 00:28

Patnos / İçerik Editörü

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.